x
 
   

 

STŘÍBRNÉ ŠPERKY

Stříbro, které nabízíme v té nejpodmanivější formě. Prohlédněte si tyto dechberoucí modely a nechejte se jimi fascinovat.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE
 • STŘÍBRNÉ SVATEBNÍ PRSTENY

  STŘÍBRNÉ SVATEBNÍ PRSTENY
  GLAMIRA je přesvědčena, že zde naleznete dokonalý pár stříbrných svatebních prstenů. Ty budou symbolizovat nejen závazek, ale i postoj k sofistikované soudržnosti stylu.

 • STŘÍBRNÉ ZÁSNUBNÍ PRSTENY

  STŘÍBRNÉ ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Obrovská kolekce stříbrných zásnubních prstenů díky které máte šanci najít perfektní kousek. Zapůsobte na ni s inovativním designem.

 • STŘÍBRNÉ NÁRAMKY

  STŘÍBRNÉ NÁRAMKY
  " Perfektní připomínka speciálních událostí. Stříbrné náramky jsou perfektní volbou pro příležitosti zasluhující pozornost a budou v sobě nosit nezapomenutelné vzpomínky. "

 • STŘÍBRNÉ DESIGNOVÉ PRSTENY BEZ KAMENŮ

  STŘÍBRNÉ DESIGNOVÉ PRSTENY BEZ KAMENŮ
  Stříbro spadá do kategorie drahých kovů a věří se, že hraje důležitou roli v udržování vnitřní čistoty a odolnosti. Proto jsou tyto stříbrné designové prsteny bez kamenů perfektním překvapením pro vaše milované.

 • STŘÍBRNÉ PÁNSKÉ PRSTENY

  STŘÍBRNÉ PÁNSKÉ PRSTENY
  Stříbro je známo už od starověku pro svou ušlechtilost a z tohoto důvodu jsou pánské stříbrné prsteny vyhledávaným pánským doplňkem... Skvělý dárek pro manžela, rodinného příslušníka, přítele či kolegu.

 • STŘÍBRNÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY

  STŘÍBRNÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY
  Brilantní sada stříbrných manžetových knoflíčků je tou správnou cestou, kterou se můžete vydat, pokud jste již znavení každodenní rutinou... Tyto manžetové knoflíčky nabízejí pohodlné nošení bez kompromisů ve vašem osobním stylu.

 • STŘÍBRNÉ PÁNSKÉ NÁUŠNICE

  STŘÍBRNÉ PÁNSKÉ NÁUŠNICE
  Vybrat perfektně padnoucí šperky pro muže může být někdy výzva. Udělejte dojem s GLAMIRA stříbrnými pánskými náušnicemi, které jsou navrženy tak, aby se zavděčily každému stylu.

 • STŘÍBRNÉ PIERCINGY DO NOSU

  STŘÍBRNÉ PIERCINGY DO NOSU
  Odvážný stříbrný piercing do nosu, který vás přivede do centra pozornosti. Krásné designy inspirované přírodou.

 • STŘÍBRNÉ BROŽE

  STŘÍBRNÉ BROŽE
  Zajímavé brože, které jsou určeny obdivovatelům stříbrných šperků. Projděte si naši širokou kolekci a vyberte si takovou brož, která ve vás vyvolá tu nejsilnější emoci.