x
 
   
Akvamarínové šperky

AKVAMARÍNOVÉ

Akvamarín (název je odvozen od latinského "aqua" (voda) a "klisna" (mořská)) je známý jako "král drahokamů". Jak je uvedeno v názvu, drahokam má barvu světle modrou.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE

AKVAMARÍNOVÉ

Akvamarín (název je odvozen od latinského "aqua" (voda) a "klisna" (mořská)) je známý jako "král drahokamů". Jak je uvedeno v názvu, drahokam má barvu světle modrou. Je klasifikován jako polodrahokam a je členem rodiny berylů. Akvamaríny lze nalézt především v zemích Jižní Ameriky. Až do dneška, velmi příležitostně, se senzačně velké krystaly akvamarínů necházejí v Brazílii.

Kámen má slabou imunitu vůči teplu, takže by neměl být vystaven přílišnému zahřátí, aby si udržel jas a svůj krásně modrý odstín, dík\ kterému je známý a populární. Kromě své barvy má zvláštní vlastnost - odráží jak přírodní, tak i umělé světlo naprosto dokonale. Stejně jako mnoho jiných drahých kamenů se vyskytuje v legendách a mýtech spojených s vodou a mořskými pannami. Navíc, v astrologickém pojetí, je to kámen měsíce března a kámen Vodnářů

Glamira nabízí akvamarnové šperky se zvláštními vzory. Volíme pouze akvamaríny kvality AAA. Zkuste pocítit sílu vody s různými tóny akvamarínu od světle zelené až sytě modrou. Dáte-li ucho k akvamarínovým náušnicím, uslyšíte zpívat mořské panny!

Glamira pro Vás navrhla mořský svět, kde se můžete ponořit do hloubky a najít unikátní kousky. Nechte kapky proměnit se v solitérní akvamarínové přívěsky kolem krku, nebo najděte akvamarínové prsteny kombinované s jinými drahými kameny právě pro Vás ukryté do kouzelné truhly pro děti hluboko pod mořem ...

Vítejte v zemi, kde si můžete přizpůsobit akvamarín v každém designu a zároveň pocítit svěžest ve Vašem životě i na těle! Stvořte si svůj vlastní mýtus!