Nahrávám...

NAŠE SLUŽBY

Velikost prstenu je stejně důležitá jako prsten sám. Elegantní a pohodlné nošení posílí vztah k vašemu prstenu. GLAMIRA se nevzdá, dokud nebudete ve všech ohledech spokojeni, a proto vám nabízíme bezplatně v průběhu prvních 60 dnů od převzetí produktu změnu velikosti negravírovaného nebo i gravírovaného prstenu.

Pro více informací si můžete přečíst naše Podmínky pro vrácení zboží kliknutím zde. V případě, že budete potřebovat asistenci, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis e-mailem na servis@glamira.cz nebo na telefonním čísle 00420 800 922 229. Náš tým vám rád ochotně poradí!

Připojte intimní nebo osobní vzkaz díky bezplatnému gravírování a přidejte dárku sentimentální hodnotu. Nechejte, aby se cítila výjimečná - stejně jako její prsten.

GLAMIRA provede gravírování zdarma, pokud si tuto možnost vyberete během objednávky. Můžete si vybrat z několika fontů a přidat speciální symboly jako jsou ku příkladu srdce nebo nekonečno. Maximální počet znaků je 25 včetně speciálních znaků a mezer.

GLAMIRA se v tomto sektoru vyznačuje atraktivní doživotní zárukou. Snubní a zásnubní prsteny jsou životním nákupem, proto se chceme ujistit, že obdržíte vysoce kvalitní produkt s náležitou zárukou. Doživotní záruka se vztahuje na všechny GLAMIRA šperky, protože jsme o kvalitě našich produktů silně presvědčeni. V případě jakékoliv výrobní vady společnost GLAMIRA produkt zkontroluje a ráda vám jej opraví. Další podrobnosti naleznete v našich Podmínkách pro vrácení zboží.

Šperky jsou jemné a vyžadují zvláštní péči při dodání. GLAMIRA nabízí kompletní pojištěnou dopravu pro všechny objednávky pro případ ztráty nebo poškození během přepravy. Jakmile objednávka opustí naše prostory, obdržíte sledovací číslo zásilky, díky kterému budete moci tuto zásilku sledovat.

Doporučujeme vám otevřít zásilku a zkontrolovat, zda nedošlo k poškození balíku nebo samotného obsahu. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, uplatněte nárok na náhradu škody a odmítněte příjem zásilky.

V případě, že nejste s výrobkem spokojeni, máte možnost toto zboží do GLAMIRY vrátit za účelem vrácení peněz, změny velikosti prstenu, gravírování nebo opravy. Odešlete formulář pro vrácení zboží, který předtím jednoduše vyplníte. Vytiskněte jej a zašlete společně s výrobkem zpět. Po odeslání formuláře pro vrácení zboží obdržíte na vaši e-mailovou adresu pokyny, jak dále postupovat. Přečtěte si prosím naše Podmínky pro vrácení ještě předtím, než zboží odešlete zpět.

GLAMIRA si uvědomuje důležitost speciálního cenného okamžiku a záleží nám na každém detailu, proto vám ke každému vašemu nákupu zasíláme dárkovou krabičku zcela zdarma.

V roce 2012 jsme začali navrhovat a rozvíjet své vlastní produkty. Při vstupu na mezinárodní trh bylo nutné využít služeb specializovaných gemologů, abychom vám mohli nabídnout služby a výrobky pouze té nejvyšší kvality. Naši odborníci v oboru gemologie ručně vybírají každý drahokam, který používáme, aby tak potvrdili standardy kvality, které se vám snažíme nabídnout.

GLAMIRA chápe potřebu dokonalosti v každém malém detailu, obzvlášť když se blíží speciální okamžik. Velikost prstenu je stejně důležitá jako prsten sám a GLAMIRA stojí při vás, když to nejvíce potřebujete.

Neváhejte si u nás objednat bezplatný měřící proužek kliknutím sem nebo nám jednoduše napište e-mail na servis@glamira.cz a uveďte vaše jméno a celou adresu s předmětem "Objednat měřící proužek". Měřící proužek si rovněž můžete objednat na každé stránce s konkrétním výrobkem v sekci "NAJDĚTE SI SVOU VELIKOST", která se nachází hned pod cenou.

Odborníci v GLAMIŘE vám rádi pomohou při rozhodování při koupi šperků pro výjimečné události. Dejte nám vědět, pokud budete chtít slyšet názor druhé osoby nebo jednoduše poradit. Zkušení odborníci vám rádi pomohou! Funkce Zeptejte se experta se může ukázat jako praktická, protože si můžete určit kritéria jako cenový rozsah, příležitost a typ šperku. Naši profesionálové dbají na každičký detail a podělí se s vámi o nápady a názory. Chcete-li odeslat žádost, klikněte zde. Bude to trvat jen několik minut.

JAK UPLATNIT KUPÓN

Podílejte se na kampaních prostřednictvím našeho newsletteru nebo se zúčastněte kampaní na Facebooku prostřednictvím naší stránky pro fanoušky a získejte kupony.

Uplatnit kupón

- Na objednávku lze využít pouze jeden kupón.

- Kupóny je možno uplatnit pouze před dokončením objednávky.

- Kupón nelze vyměnit za hotovost.

Platnost

- Dárkové poukázky platí pouze omezenou dobu. Doba platnosti je označena na kuponu nebo u příslušné kampaně.

Vrácení

- Obecně je možné vrátit výrobky zakoupené pomocí dárkových kupónů.

- Pokud byste z nějakého důvodu chtěli vrátit výrobek zakoupený pomocí dárkových kupónů, obdržíte Vaši kompenzaci ve formě úvěru ke klientskému účtu Glamira.

Kupóny a slevové promo

- Nabízíme Vám řadu propagačních akcí pro různé příležitosti po celý rok.