x
 
   
Citrínové šperky

CITRÍNOVÉ

Citrín má žlutý odstín způsobený kombinací vysokého tlaku a vysoké teploty v průběhu svého vzniku z manganu a titanu. Jeho barva se pohybuje od pastelově žluté do tmavší nahnědlé oranžové.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

boderOBJEVTE VÍCE

CITRÍNOVÉ

Citrín má žlutý odstín způsobený kombinací vysokého tlaku a vysoké teploty v průběhu svého vzniku z manganu a titanu. Jeho barva se pohybuje od pastelově žluté do tmavší nahnědlé oranžové. Je členem rodiny křemenů a jako drahokam je vzácný, čistý a lesklý. Již dlouhá léta je známý jako sluneční kámen, ve starém Řecku Římě byl symbolem slunce. Citrín se těží v Americe, a to zejména v jižní části kontinentu: v Brazílii a Bolívii. Je to kámen znamení Blíženců a měsíce listopadu.

Glamira vybírá kameny AAA jakosti pro použití ve špercích s citríny; náušnice, prsteny, náhrdelníky a přívěsky, náramky, zásnubní prsteny a manžetové knoflíky a také šperky pro děti.

V internetovém obchodě si můžete přizpůsobit šperk s citrínem, abyste zachytili paprsky slunce. Obzvláště pokud je zasazen do platiny, stříbra nebo zlata, nemůžete si nevšimnout jeho nádhery a jedinečného stylu.

Spojený s úspěchem a prosperitou, citrín odráží sílu slunce na šperky Glamira. Pro ženy znamená způsob, jak oslavit ženskost a moderní styl zároveň. Mimořádné citrínové náušnice z Vás udělají nositele věčného mládí! Nebo citrínový náhrdelník, jako kdyby spadl z nebe - bude naplňovat Vaši vnitřní sílu a vyzařovat starobylé kouzlo. Můžete si vzít největší hvězdu našeho vesmíru a proměnit ji na dostupné citrínové prstýnky. Žádná krása byla tak cenově dostupné a fenomenální!