Zlaté snubní prsteny

GLAMIRA
Zlato je klasika a bylo, je a vždy bude jedničkou pří výběru snubních prstenů. Díky svému přírodnímu teplému vzhledu a krásnému lesku je zlato pro romantické snubní prsteny velmi žádaný kov. Zlato je kov, který se měří v karátech a má 24 dílů. Tvrdost a trvanlivost zlata se liší v závislosti na karátu, takže si podle vašich preferencí můžete vybrat karát, který si přejete.
Zlaté snubní prsteny

Platinové snubní prsteny

GLAMIRA
Nejprestižnější kov pro snubní prsteny je jednoznačně platina. Platina má velmi dlouhou životnost a je těžší než jiné kovy. Je 30 krát vzácnější než zlato a o 40 % těžší než zlato 14 karátové. Hustota, čistota a dostupnost dělá platinový prsten extrémně cenným šperkem a takovýto prsten může přečkat věky. Navíc saténový lesk bílý odstín jí dává přirozený, ohromující vzhled.
Platinum Wedding Rings
DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

Nakupte snubní prsteny, partnerské prsteny a zásnubní prsteny online na GLAMIRA.cz

GLAMIRA je internetový obchod pro nákup Vašich vysněných prstenů. Jako odborníci na klenoty se specializujeme na snubní prsteny, zásnubní prsteny a partnerské prsteny. Na GLAMIRA.cz naleznete vysoce kvalitní prsteny ve všech cenových relacích a stylech. Od extravagantních až po nenápadné, s klasickým designem - nabízíme vám nepřeberné množství modelů: stříbrné, titanové, zlaté prsteny nebo prsteny z nerezové oceli, žlutého zlata, bílého zlata a dalších slitin; i dvoubarevné, tříbarevné u nás nejsou problémem. A co víc, ve většině případů lze dámské prsteny osadit kameny podle Vašeho přání. Můžete si vybrat z množství různých možností a kombinací tak, aby Vám prsteny přinášely potěšení po mnoho let. Velký výběr materiálů, forem a stylů Vám umožní vytvořit si svůj osobní prsten. Prsteny jsou, mimo jiné, symbol vztahů a znamení věrnosti. Slitiny s dlouhou životností symbolizují nerozdělitelnost vztahu. Vyjádřete jedinečnost své lásky prstenem, který se k Vám skvěle hodí, protože snubní prsteny Vás budou těšit po zbytek Vašeho života, stejně jako vás upozorní na slib, který jste uzavřeli.

Množství kombinací Vám umožní vytvořit jedinečné prsteny a vyjádřit jedinečné pocity. Ať už budete vybírat klasické snubní prsteny, nebo extravagantní zásnubní prsten, obdarujete svou lásku symbolem lásky a celoživotní jednoty. Náš exkluzivní sortiment prstenů Vám nabízí moderní stříbrné prstýnky, prsteny z nerezové oceli s nízkými nároky na údržbu, lehké a trvalé titanové prsteny a klasické, elegantní zlaté prsteny. Začněte psát svůj vlastní příběh lásky. Partnerské prsteny, zásnubní prsteny a snubní prsteny ze žlutého zlata, bílého zlata a množství dalších variant splní všechna přání a podpoří Váš vztah. Protože jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni, nabízíme Vám komfortní službu, která pomáhá v každém aspektu hledání perfektního prstenu. Nejste si jisti, jakou velikost prstenu potřebujete? Zašleme Vám zdarma měřící šablonu, takže si můžete změřit svůj budoucí prsten v pohodlí Vašeho domova. A pokud máte nějaké obecné dotazy nebo otázky týkající se specifických modelů, náš zákaznický servis Vám ochotně a zdarma poradí a pomůže.

Nahrávám...