10% SLEVA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 13,000 Kč 10% SLEVA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 13,000 Kč

  Poštovné zdarma

  60 denní záruka vrácení zboží

 
   
Snubní prsteny

Snubní prsteny

Společník na celý život! Snubní prsteny představují věčnou lásku. Nechejte si do nich vygravírovat smysluplné sdělení

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE
 • ZÁSNUBNÍ PRSTENY

  ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Zásnubní prsten patří na levý prsteníček, který se považuje za žílu lásky. Takto bude pár spojen u srdce. Ukažte svoji oddanost zásnubním prstenem na celý život!

 • Prsteny Věčnost

  Prsteny Věčnost
  Prsteny na věky stvrdí životní chvíle a vzpomínky.

 • SVATEBNÍ SADA

  SVATEBNÍ SADA
  Speciálně pro nevěsty! Vynikající kameny a nejkrásnější modely prstenů doplňují svatební sadu. Noste odraz Vašeho štěstí na prstech!

 • PRSTENY PRO PÁRY

  PRSTENY PRO PÁRY
  Sjednoceny stejnou příčinou, ztělesňují slib daný Vaší lásce. Glamira je na Vaší straně, až se rozhodnete vstoupit do světa štěstí!

Nakupte snubní prsteny, partnerské prsteny a zásnubní prsteny online na GLAMIRA.cz

GLAMIRA je internetový obchod pro nákup Vašich vysněných prstenů. Jako odborníci na klenoty se specializujeme na snubní prsteny, zásnubní prsteny a partnerské prsteny. Na GLAMIRA.cz naleznete vysoce kvalitní prsteny ve všech cenových relacích a stylech. Od extravagantních až po nenápadné, s klasickým designem - nabízíme vám nepřeberné množství modelů: stříbrné, titanové, zlaté prsteny nebo prsteny z nerezové oceli, žlutého zlata, bílého zlata a dalších slitin; i dvoubarevné, tříbarevné u nás nejsou problémem. A co víc, ve většině případů lze dámské prsteny osadit kameny podle Vašeho přání. Můžete si vybrat z množství různých možností a kombinací tak, aby Vám prsteny přinášely potěšení po mnoho let. Velký výběr materiálů, forem a stylů Vám umožní vytvořit si svůj osobní prsten. Prsteny jsou, mimo jiné, symbol vztahů a znamení věrnosti. Slitiny s dlouhou životností symbolizují nerozdělitelnost vztahu. Vyjádřete jedinečnost své lásky prstenem, který se k Vám skvěle hodí, protože snubní prsteny Vás budou těšit po zbytek Vašeho života, stejně jako vás upozorní na slib, který jste uzavřeli.

Množství kombinací Vám umožní vytvořit jedinečné prsteny a vyjádřit jedinečné pocity. Ať už budete vybírat klasické snubní prsteny, nebo extravagantní zásnubní prsten, obdarujete svou lásku symbolem lásky a celoživotní jednoty. Náš exkluzivní sortiment prstenů Vám nabízí moderní stříbrné prstýnky, prsteny z nerezové oceli s nízkými nároky na údržbu, lehké a trvalé titanové prsteny a klasické, elegantní zlaté prsteny. Začněte psát svůj vlastní příběh lásky. Partnerské prsteny, zásnubní prsteny a snubní prsteny ze žlutého zlata, bílého zlata a množství dalších variant splní všechna přání a podpoří Váš vztah. Protože jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni, nabízíme Vám komfortní službu, která pomáhá v každém aspektu hledání perfektního prstenu. Nejste si jisti, jakou velikost prstenu potřebujete? Zašleme Vám zdarma měřící šablonu, takže si můžete změřit svůj budoucí prsten v pohodlí Vašeho domova. A pokud máte nějaké obecné dotazy nebo otázky týkající se specifických modelů, náš zákaznický servis Vám ochotně a zdarma poradí a pomůže.