x
 
   

Černý diamant

Černý diamant, člen rodiny drahokamů, má hlubokou černou barvu jako výsledek kombinace grafitu, uhlíku a různých kovových sloučenin, a je také nazýván jako polykrystalický.

 

Černý diamant, člen rodiny drahokamů, má hlubokou černou barvu jako výsledek kombinace grafitu, uhlíku a různých kovových sloučenin, a je také nazýván jako polykrystalický. Černý diamant má strukturu, která se obtížně brousí a leští. Vyžaduje tedy větší pozornost a péči během přetváření na šperky. Téměř všechny černé diamanty na trhu dnes získávají svou barvu z ozáření nebo jiného ošetření. Vzhledem ke své kráse, hluboké a syté černé barvě jsou přírodní černé diamanty velmi vzácné a drahé. Když se podíváte na historii černých diamantů, nejvzácnější je 67,5 Černý Orlov. Tento obrovský černý diamant je také známý jako "Brahmovo oko". Je jedinečný nejen díky své velikosti, ale také díky tomu, že je údajně prokletý, protože byl odstraněn z hinduistické svatyně v Indii.
černého diamantu zásnubní prsteny
Nicméně poté, co ho vlastnila ruská princezna a nechala ho přebrousit, kletba prý pominula. Zatímco Indie dodává různé černé diamanty vystavené ozáření a jinak ošetřené, Glamira využívá ty s velmi vysokou kvalitou, které pocházejí z několika dolů, v nichž se nacházejí přírodní černé diamanty. Glamira rovněž přísně hlídá, aby byly 100% nekonfliktní a aby splňovaly standardy kvality. V Glamira vytváříme šperky s využitím dramatu černé barvy a poskytujeme Vám možnost spojit vybrané umělecké dílo s jiskrou černého diamantu, například v černém diamantovém prstenu.
černého diamantu Náhrdelníky
Často se spolu s bílými diamanty používají černé, aby vynikl jas a půvab bílých a plná barva černých. To znamená, že sei můžete sami vytvořit perfektní prsten s černými a bílými diamanty. Nebo můžete párem černých diamantových náušnic podtrhnout Vaši důstojnost a originalitu. Černý diamant se také používá pro pánské šperky, protože černá je považována za dokonalou barvu pro muže. Glamira navrhuje pánské diamantové prsteny a manžetové knoflíky, které v kombinaci s dalšími kameny jako je onyx zdůrazní mužské charisma a chladný styl!
černého diamantu Náušnice
DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE