KOLEKCE

Usilujeme o dokonalost a snažíme se vytvářet jedinečné modely, které ve vás vyvolají vášeň. Pokud chcete od šperku více, GLAMIRA vás s radostí provede světem těch nejmodernějších a nejjemnějších z nich.

DVOJÍ POUŽITÍ

Již se nemusíte spokojit s jediným vzhledem svého prstenu! GLAMIRA vám nabízí možnost použít prsten ve dvou různých stylech. Jediné, co musíte udělat, je upravit svůj prsten na stranu, kterou upřednostňujete. Jděte nad rámec běžného a procházejte naši kolekci jemně navržených prstenů s dvojím použitím.

PERLA

Jeden z nejúžasnějších a nejstarších zázraků přírody. Perly fascinují ženy po staletí. Pořízené s největší precizností od kvalifikovaných zdrojů. GLAMIRA vám přináší to nejlepší, co jen můžete získat. Podívejte se na naši kolekci perlových šperků a připravte se na skvělé kousky.

Enamel

Díky své odolné, omyvatelné a lesklé povrchové úpravě je Enamel (smalt) jedním z nejmodernějších trendů zdobení šperků. Díký perfektnímu mísení moderního s tradičním získává Enamel neobvyklé kouzlo a GLAMIRA vám přináší možnost nyní procházet touto nádhernou kolekci.

Vysněné odstíny

Všechny sny, které chcete aby trvaly věčně, jsou zachyceny v krásných odstínech safíru. Budete sladkým snem, na který si všichni budou pamatovat. Sbírka vysněných odstínů má vše, aby byla jedinečná a nezapomenutelná.

Fusion

Nový dech do klenotnického světa spojením tradičních vzorů s moderní estetikou. Vyrobeno z drátěného pletiva ponecháním mezer mezi dráty, fúzní šperky jsou dílem kvalitního řemesla.

Černý Dotyk

Přelomte jednotvárnost pomocí estetického vzhledu a vzácností prostřednictvím tohoto vynikajícího pokovování, které je určeno k dokonalosti a splní vaše očekávání. Prozkoumejte jedinečnou a trendy kolekci Černý Dotyk, která je vhodná pro každého.

Kolekce Animal

Glamiřina pečlivá řemeslná zručnost spojila nejznámější postavy zvířat s drahými kameny a kovy. Vyzkoušejte nyní mocného ducha přírody v podobě šperků a užijte si privilegium vyniknout s autentickými vzory!

Kolekce Organic Design

Organic Design Collection přináší svou originální perspektivu a nový pohled na šperky a módu. Doplňte svůj vzhled těmito jedinečně zpracovanými kousky, které se hodí k jakémukoli stylu. Jděte o krok za hranice běžného a objevte úžasný efekt formy čistého kovu!

Influencers X GLAMIRA

Poutavé kolekce, které odrážejí jedinečný smysl těch nejvlivnějších influencerů pro módu a životní styl, se setklay s magickým GLAMIRA nádechem....Připojte se k nejnovějším trendům s těmito vášnivě vytvořenými kolekcemi a buďte styloví!
boderOBJEVTE VÍCE
 • SNUBNÍ PRSTENY

  SNUBNÍ PRSTENY
  Společník na celý život! Snubní prsteny představují věčnou lásku. Nechejte si do nich vygravírovat smysluplné sdělení.

 • ZÁSNUBNÍ PRSTENY

  ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Zásnubní prsten patří na levý prsteníček, který se považuje za žílu lásky. Takto bude pár spojen u srdce. Ukažte svoji oddanost zásnubním prstenem na celý život!

 • Dámské Šperky

  Dámské Šperky
  Glamira je tím pravým místem, kde pro elegantní a chytré ženy najdete nejširší nabídku vysoce kvalitních dámských šperků.

 • Pánské Šperky

  Pánské Šperky
  Glamira nabízí novou definici stylu, elegance a jemnosti pánských šperků. Je určena pro muže, kteří dbají o svůj vzhled. Najdete zde vše, co pro atraktivní vzhled potřebujete.

Nahrávám...