KOLEKCE

Usilujeme o dokonalost a snažíme se vytvářet jedinečné modely, které ve vás vyvolají vášeň. Pokud chcete od šperku více, GLAMIRA vás s radostí provede světem těch nejmodernějších a nejjemnějších z nich.

Kolekce Neon Vibes

Představte si špičkové šperky, které rozzáří každý vzhled i sezónu pomocí živých barev. Tyto snové kousky ožily kouzlem neonových odstínů v této ikonické kolekci. Připojte se k tomuto trendu a objevte všechny vaše barvy!

LOVE

Láska je emoce, která je přítomna po celý náš život. Spojuje nás navzájem, s přírodou a vesmírem. Naše kolekce odráží toto inherentní spojení s nádhernými designy se zaměřením na naše nejhlubší emoce. Nechte se vést láskou, abyste našli ten správný kousek pro vás.

Keramické Šperky

Mimořádný výběr, díky kterému se budete cítit jedinečně ... Vytvořte výrazný styl s udržitelnou kvalitou keramiky a vyzvěte obyčejné!

Influencers X GLAMIRA

Poutavé kolekce, které odrážejí jedinečný smysl těch nejvlivnějších influencerů pro módu a životní styl, se setklay s magickým GLAMIRA nádechem....Připojte se k nejnovějším trendům s těmito vášnivě vytvořenými kolekcemi a buďte styloví!

Kolekce Tropical

Inspirována palmami podél pláží s bílým pískem, exotickým ptactvem a touhou po romantickém večeru u moře s kokosem a brčkem v ruce, GLAMIRA vytvořila jedinečnou kolekci, která vám navodí letní atmosféru a vyvolá obrazy jemných vln a chladivý letní vánek.

DVOJÍ POUŽITÍ

Již se nemusíte spokojit s jediným vzhledem svého prstenu! GLAMIRA vám nabízí možnost použít prsten ve dvou různých stylech. Jediné, co musíte udělat, je upravit svůj prsten na stranu, kterou upřednostňujete. Jděte nad rámec běžného a procházejte naši kolekci jemně navržených prstenů s dvojím použitím.

PERLA

Jeden z nejúžasnějších a nejstarších zázraků přírody. Perly fascinují ženy po staletí. Pořízené s největší precizností od kvalifikovaných zdrojů. GLAMIRA vám přináší to nejlepší, co jen můžete získat. Podívejte se na naši kolekci perlových šperků a připravte se na skvělé kousky.

Enamel

Díky své odolné, omyvatelné a lesklé povrchové úpravě je Enamel (smalt) jedním z nejmodernějších trendů zdobení šperků. Díký perfektnímu mísení moderního s tradičním získává Enamel neobvyklé kouzlo a GLAMIRA vám přináší možnost nyní procházet touto nádhernou kolekci.

Kolekce Dreamy Hues

Všechny sny, které chcete aby trvaly věčně, jsou zachyceny v krásných odstínech safíru. Budete sladkým snem, na který si všichni budou pamatovat. Sbírka vysněných odstínů má vše, aby byla jedinečná a nezapomenutelná.

Fusion

Nový dech do klenotnického světa spojením tradičních vzorů s moderní estetikou. Vyrobeno z drátěného pletiva ponecháním mezer mezi dráty, fúzní šperky jsou dílem kvalitního řemesla.

Kolekce Black Touch

Přelomte jednotvárnost pomocí estetického vzhledu a vzácností prostřednictvím tohoto vynikajícího pokovování, které je určeno k dokonalosti a splní vaše očekávání. Prozkoumejte jedinečnou a trendy kolekci Kolekce Black Touch, která je vhodná pro každého.

Kolekce Organic Design

Přidejte se k nám a vydejte se za hranice všednosti a objevte zcela nový rozměr designu organických šperků. Naše kolekce spojuje nesrovnatelnou krásu přírody s elegantním řemeslným zpracováním a poskytuje vám kousky, které zachycují charisma pozemských živých tvorů.
boderOBJEVTE VÍCE
 • SNUBNÍ PRSTENY

  SNUBNÍ PRSTENY
  Společník na celý život! Snubní prsteny představují věčnou lásku. Nechejte si do nich vygravírovat smysluplné sdělení.

 • ZÁSNUBNÍ PRSTENY

  ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Zásnubní prsten patří na levý prsteníček, který se považuje za žílu lásky. Takto bude pár spojen u srdce. Ukažte svoji oddanost zásnubním prstenem na celý život!

 • Dámské Šperky

  Dámské Šperky
  Glamira je tím pravým místem, kde pro elegantní a chytré ženy najdete nejširší nabídku vysoce kvalitních dámských šperků.

 • Pánské Šperky

  Pánské Šperky
  Glamira nabízí novou definici stylu, elegance a jemnosti pánských šperků. Je určena pro muže, kteří dbají o svůj vzhled. Najdete zde vše, co pro atraktivní vzhled potřebujete.

Nahrávám...