Nahrávám...

PRŮVODCE VELIKOSTMI NÁRAMKŮ

Náramek je doplněk jak pro každodenní nošení, tak i pro luxusní vzhled. Odráží styl svých nositelů i nositelek. Pro náramek je důležité zvolit správnou velikost. V závislosti na hmotnosti osoby se velikost zápěstí může měnit. Existují i další faktory, které ovlivňují velikost, jako je struktura kostí v zápěstí nebo pohlaví. Muži mají obvykle širší zápěstí než ženy. U všech modelů náramků, včetně tenisových, musíte při výběru věnovat pozornost tvaru vašeho zápěstí.

Průměrná velikost náramku

Rozumíme tomu, že nechcete měřit zápěstí někoho jiného, abyste nepokazili překvapení.

Naštěstí vám naše 60denní záruka vrácení umožňuje vyměnit náramek, který jste zakoupili, pokud se vyskytne problém s velikostí.

Průměrná velikost náramku pro ženy je cca 18 cm, zatímco u mužů je to cca 20 cm. A to se rovná velikosti medium v ​​možnostech velikostí náramků GLAMIRA.

Měřič náramků zdarma od společnosti GLAMIRA

Common Ring Sizes

Těm, teří mají problém s určením správné velikosti náramku, je určen náš měřič náramků, jež změří vaši velikost správně. Díky možnosti dopravy zdarma poskytujeme našim zákazníkům nejlepší výsledky při měření náramku. Nezapomeňte, že existuje možnost různých měření v závislosti na značce, kterou upřednostňujete. Proto si nenechte ujít tuto příležitost, jak získat svůj měřič náramků zdarma, dokonce i s dopravou zadarmo.

Prosím zašlete nám e-mail na adresu servis@glamira.cz s předmětem „objednat měřící proužek náramků“, do kterého uvedete vaše jméno a adresu, abyste si mohli uplatnit nárok na bezplatný měřič velikosti náramků. Nebo můžete jednoduše vyplnit tento formulář a požádat o měřič náramku zdarma. Vyřízení požadavku a doručení na vaši adresu může trvat až 7 pracovních dní.

Printable Bracelet Sizer

Průvodce velikostmi náramků k vytištění

Pokud máte doma tiskárnu, můžete si průvodce velikostí náramků stáhnout ve formátu PDF. Ujistěte se, že během stahování nebyl změněn formát, aby nebyla ovlivněna původní velikost.

Pokud si stále nejste jisti, jaká velikost by byla pro vás nejvhodnější, můžete kontaktovat naše odborníky. Kontaktujte nás 

Tipy pro měření velikosti náramku.

  • Pokud jde o tenisové a kožené náramky, ujistěte se, že měříte těsně nad kostí v zápěstí a k odměřenou velikosti přidejte přibližně 2 centimetry. Váš náramek tak nebude příliš volný ani příliš těsný.
  • Pokud si chcete koupit model náramku, který je pevný a z jednoho kusu (bez zapínání), např. náramek typu bangle, spojte prsty k sobě a změřte místo, kde je vaše ruka nejširší. Poté pomocí tabulky poskytnuté společností GLAMIRA vyberte velikost, která vám vyhovuje.
  • Pro muže máme možnost koženého náramku. Střední/medium velikost je průměrná velikost. Pomocí naší tabulky velikostí se můžete ujistit o své velikosti.

Tabulka velikosti náramků

Níže naleznete standardní velikosti náramků i náramků typu bangle.

Uk Chart