Nahrávám...

PRŮVODCE VELIKOSTMI NÁRAMKŮ

Náramek je doplněk, který se používá jako pro každodenní použití, tak i na luxusní vzhled a odráží styl žen i mužů. Abyste při výběru náramku který lahodí vašemu vkusu neměli problémy, je třeba najít tu správnou velikost. V závislosti na hmotnosti osoby se velikost zápěstí může měnit. Existují i ​​další faktory, které ovlivňují velikost, jako je vykostěná struktura zápěstí nebo pohlaví. Muži mají obvykle širší zápěstí jako ženy.U modelů náramků a také tenisových náramků musíte věnovat pozornost tvaru, který má vaše ruka při předkládání náramku na zápěstí.

Průměrná velikost náramku

Dokážeme pochopit, že nechcete měřit zápěstí někoho jiného, ​​abyste nepokazili překvapení, které jste si připravili.

Naštěstí vám naše 60 denní záruka vrácení umožňuje změnit náramek, který jste si zakoupili pokud se vyskytne problém s velikostí.

Průměrná velikost náramku pro ženy je cca 18 cm, zatímco u mužů je to cca 20 cm. A to se rovná velikosti medium v ​​možnostech velikostí náramků GLAMIRA.

Měřič náramků zdarma od GLAMIRI

Common Ring Sizes

Pro ty, kteří mají problém s určením správné velikosti náramku, měřič náramků změří vaši velikost správně. S možnostmi dopravy zdarma poskytujeme našim zákazníkům nejlepší výsledky při měření náramku. Nezapomeňte, že existuje možnost různých měření v závislosti na značky, kterou upřednostňujete. Proto si nenechte ujít tuto příležitost, jak získat svůj bezplatný měřič náramků s dopravou zdarma.

Prosím zašlete nám e-mail na adresu servis@glamira.cz předmětem "objednat měřicí proužek náramků" do kterého uvedete vaše jméno a adresu, abyste si mohli uplatnit nárok na bezplatný měřič velikosti náramků. Nebo můžete tento formulář jednoduše vyplnit a požádat o bezplatný měřič náramku. Po dokončení požadavku může trvat až 7 pracovních dní, než se váš bezplatný měřič náramků doručí na vaši adresu.

Printable Bracelet Sizer

Průvodce velikostmi náramků na tisk

Pokud máte doma tiskárnu, můžete si průvodce velikostí náramků stáhnout ve formátu PDF. Ujistěte se, že během stěhování nebyl změněn formát, aby nebyla ovlivněna původní velikost.

Pokud si stále nejste jisti, která velikost by byla pro vás nejvhodnější, jste vítáni kontaktovat naše odborníky a prodiskutovat tuto záležitost. Kontaktujte nás 

Tipy pro měření velikosti náramku.

  • Pokud jde o tenisové a kožené náramky, ujistěte se, že měříte těsně nad vaší zápěstní kostí a k odměřenou velikosti přidejte přibližně 2 centimetry. Váš náramek tak nebude příliš volný ani příliš těsný.
  • Pokud si chcete koupit model náramku (bangle) který je pevný s jednoho kusu / bez zapínání, spojte prsty k sobě a změřte místo, kde je vaše ruka nejširší. Poté pomocí tabulky poskytnuté společností GLAMIRA rozhodněte o velikosti, která vám vyhovuje.
  • Pro muže máme možnosti koženého náramku. Ačkoliv střední / medium velikost je průměrná velikost, pomocí naší tabulky velikostí se můžete ujistit o své velikosti.

Tabulka velikosti náramků

Níže najdete standardní velikosti náramků pro náramky/ náramky typu ""bangle"".

Uk Chart