Způsoby platby

Credit Card

KREDITNÍ KARTA

Platbu můžete provést svou kreditní kartou (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB) poté, co dokončíte objednávku. Zaručujeme, že každá transakce na naší stránce je bezpečná a informace o vaší kreditní kartě nebudou v našem systému uloženy.

Kč0.00

TRUSTPAY

TRUSTPAY

TrustPay vám umožňuje provádět online platby z vašeho bankovního účtu poté, co si vyberete banku ze seznamu podporovaných bank. Pro platbu přes TrustPay nemusíte naší stránce poskytovat žádné osobní údaje. Všechny citlivé údaje (data o účtu, hesla atd.) jsou vložena do bezpečného prostředí.

Kč0.00

BANKOVNÍ PŘEVOD Glamira

BANKOVNÍ PŘEVOD Glamira

Můžete zaplatit také převodem přímo ze svého bankovního účtu. Poté, co učinte svou objednávku, dostanete email s informacemi o našem bankovním účtu, kam peníze pošlete. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na vaší banky může trvat 2 až 3 pracovních dnů, dokud se Vaše platba zobrazí v našem účtu. Vaše objednávka bude zpracována až po obdržení platby. GLAMIRA není zodpovědná za cenu jakýchkoliv případných bankovních poplatků.
Nezapomeňte prosím do podrobností o platbě uvést také číslo vaší objednávky.
Podrobnosti o bankovním účtu:
UniCredit Bulbank
GLMR EOOD
BG35UNCR70001523166481
SWIFT / BIC: UNCRBGSF

Kč0.00

PayPal

PAYPAL

Pokud si přejete platit prostřednictvím služby "PayPal", zvolte ji jako svou platební metodu a budete automaticky přesměrováni na stránku PayPal. Pokud již máte PayPal účet, můžete se přihlásit a potvrdit platbu. Pokud PayPal nemáte, můžete se zaregistrovat a pokračovat k platbě.

Kč0.00