Nahrávám...

Průvodce zásnubními prsteny

Průvodce zásnubními prsteny

Kolik bych měl investovat?

Zásnubní prsten je pořizován obvykle jednou za život, a proto se jedná o velmi výjimečnou událost jak pro kupujícího, tak pro příjemce. Plánujete vynaložit 1 měsíční plat, 2 měsíční platy či více? Pravda je, že rozpočet pro koupi zásnubního prstenu je velmi relativní a nemá žádná pravidla, nicméně má různá očekávání. Ze všeho nejdříve je nutné si vytvořit rozpočet a pak zvážit faktory jako její styl, vkus a osobnost. Poté, co si projdete designy, druhy drahokamů a kovu, zaměřte se na cenu a najděte si alternativní styl v částce, která je nejbližší vašemu rozpočtu. Diamanty jsou vždy tou nejlepší volbou díky jejich celoživotní trvanlivosti, ale jelikož jsou velmi vzácné a výjimečné, je nutné myslet na to, že se diamantový zásnubní prsten bude vždy cenově pohybovat nad standardem ostatních zásnubních prstenů. Finanční situace, očekávání partnera a smysluplnost prstenu jsou nejdůležitějšími faktory, na které je třeba se zaměřit. Po naplánování rozpočtu projděte různé styly a modely a najděte nejvhodnější kousek s tím, že zohledníte rovněž její individuální vkus. Bez ohledu na cenu, pokud již máte naplánováno cenové rozpětí, největší problém může být si vybrat ten správný model. Musíte si být jisti, že dostanete přesně to, co si přeje a co si vy můžete dovolit. Nenechte se tedy obklopovat mýty, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a najděte si ten nejlepší zásnubní prsten pro vaši milovanou, který jí bude dělat radost po celou věčnost.

Jaký kov bych měl zvolit?

Průvodce zásnubními prsteny

Volba kovu je velmi osobní záležitost, protože každá žena má jiný vkus, takže nejprve musíte zvážit její styl, její oblečení a věnovat pozornost rovněž tomu, jaký design a barvu šperků preferuje. Pokud je milovnicí klasiky, může být nadčasové žluté zlato skvělou volbou. Na druhou stranu, pokud má ráda současné modely, může být pro ni velmi vhodné bílé zlato. Platina je také skvělá volba, pokud nosí prsteny každý den a má aktivní život. Palladium bude dokonale vyhovovat těm ženám, které mají rády pocit lehkosti, což palladium díky své nízké hmotnosti zaručuje. Pokud je romantická princezna, teplý růžový odstín zlata ji velmi potěší.

Jaký styl bych měl zvolit?

Styl prstenu ukazuje na váš osobní vkus a je fyzickým důkazem vašeho jedinečného stylu a z tohoto důvodu každý designér šperků a značka ví, že je důležité mít široký výběr modelů.

Solitaire pavé

Solitaire pavé: Pokud jste milovník klasiky a minimalista, bude vám jednoduchý, ale zato zářívější solitaire pavé styl vyhovovat. Drobné kovové kuličky a úchyty dají kamenu extra jiskru a dokonale zvýrazní středový kámen. S modelem solitaire pavé můžete získat moderní nebo vintage styl přesně podle vašeho vkusu.

Zobrazit prsteny ve stylu Solitaire Pavé 
Svatozář

Svatozář: Sledujete módní trendy a jste zároveň nároční? Halo bude vaše volba. Halo design - postranní kameny umocňují velikost středového kamene a dodávají prstenu extrémní lesk a záři.

Zobrazit prsteny ve stylu Svatozář 
Květina

Květina: Líbí se vám elegantní a roztomilé květinové modely, ale jste také fanouškem atraktivních kousků? Květinová kolekce vám dopomůže k dokonalému vzhledu díky nepřebernému množství modelů. Pokud máte malé subtilní ruce nebo prsty, jemné modely podpoří jejich perfektní vzhled.

Zobrazit prsteny ve stylu Květina 
Exkluzivní

Exkluzivní: Jste-li dobrodružní, kreativní a svobodomyslní, exkluzivní kolekce splní vaše očekávání. Víme, že krása je postavena na detailech. Delikátně vytvořený design pomůže vyvýšit krásu středového kamene.

Zobrazit prsteny ve stylu Exkluzivní 
Napětí

Napětí: Jsou-li slova a moderní a nadčasový vzhled popisem vašeho stylu, bude pro vás jedinečný okouzlující odraz drahokamu bez kovového okolí u tension prstenů to pravé.

Zobrazit prsteny ve stylu Napětí 
3 & 5 kamenů

3 & 5 kamenů: 3 kameny u zásnubního prstenu jsou jako symbol minulosti, současnosti a budoucnosti. Jeho poselství je proto nadčasové a věčné. Vedlejší kameny mohou být buď stejné velikosti, nebo mohou být menší než středový kámen. Pokud máte zájem o zářivé modely, můžete si vybrat prsten s 5 kameny, protože tento design dodá maximální lesk a odraz světla.

Zobrazit prsteny ve stylu 3 & 5 kamenů 
Side Stone

Side stone (Postranní kámen): Je vše, co chcete pro váš prsten, více záře a lesku? Pokud jste ráda středem pozornosti a jedinečná, jsou side stone modely pro vás perfektní volbou. Pozoruhodný model směruje pozornost přímo k středovému kameni, který vytváří výrazný třpyt a dojem zároveň.

Zobrazit prsteny ve stylu Side Stone 
Designový solitaire

Designový solitaire: Pokud jsou pro vás netradiční a jedinečné styly atraktivní, moderní kolekce designových solitaire prstenů vám umožní vytvořit ideální model jen a jen pro vás. Prolomte staromódní pravidla a běžte si vytvořit vlastní ultramoderní styl.

Zobrazit prsteny ve stylu Designový Solitaire 
Perla

Perla: Pokud rádi ve vašem okolí udáváte módní trendy a jdete s módou, dechberoucí perlové prsteny čekají pouze na vás. Nadčasová a elegantní krása perly vám bude oddaná a vždy vám dodá sofistikovaný vzhled. Perly můžete kombinovat s barevnými drahokamy nebo klasickým diamantem.

Zobrazit prsteny s perlou 

Jaký kámen bych měl zvolit?

Barva kamene hraje velkou roli a záleží na vašich osobních preferencích, proto je velmi důležité vybrat ten správný kámen. Prozkoumejte tajemný smysl drahokamů, díky kterému bude váš zásnubní prsten o to více speciální.

Diamant

Diamant: Čistá krása a nevinnost diamantu zastaví váš dech. Tato dokonalá a nadčasová krása zdobí ženy již po celá staletí. A právě tato jedinečnost a nevinnost diamantů udělá váš zásnubní prsten velmi výjimečným.

Zobrazit zásnubní prsteny s diamantem 
Černý diamant

Černý diamant: Asertivní a mimořádný... Seriózní vzhled a silná houževnatost černého odstínu symbolizují stabilitu. Máte-li svůj vlastní styl a intelektuální povahu, černý diamant si vás získá svým tajemným vzhledem. Pokud máte moderní nebo sofistikovaný vzhled, přidá tato nadčasová módní barva vaší duši důvěru a styl.

Zobrazit zásnubní prsteny s černým diamantem 
Smaragd

Smaragd: Voláme sem všechny milovníky jara! Jedinečná a sytě zelená barva je symbolem lásky a znovuzrození. Zveme všechny umělce a tvůrčí duše, protože smaragdový zásnubní prsten bude jejich oblíbený! Smaragd je rovněž symbol šťastného a úspěšného manželství.

Zobrazit zásnubní prsteny se smaragdem 
Safír

Safír: Sytý modrý tón v sobě nese význam věrnosti a důvěry. Úžasná tmavě modrá barva připominající hluboký oceán má nekonečné kouzlo a přináší pocit uklidnění. Pokud máte potřebnou sebedůvěru a sílu, je to váš kámen.

Zobrazit zásnubní prsteny se safírem 
Rubín

Rubín: Silné pocity a nejkrásnější bouřlivá láska... Rubín dodává vašemu zásnubnímu prstenu vášeň. Tmavě červené vibrace vytváří bohatství a éterickou krásu. Pokud jste ambiciózní a společenští, rubín je pro vás určitě ten pravý. Je symbolem bezpodmínečné lásky a skutečné vášně.

Zobrazit zásnubní prsteny s rubínem 
Bílý safír

Bílý safír: Pokud vás popisují slova jako noblesa a tajemnost, bude pro vás tato bezbarvá a nadčasová elegance tím pravým. Pokud z vás vyzařuje vnitřní klid a rozdáváte jej kam jen vstoupíte, bude bílý safír pro vás perfektní volbou.

Zobrazit zásnubní prsteny s bílým safírem 
Ametyst

Ametyst: Mystická fialová barva ametystu oplývá množstvím energie a vytváří skvělou kombinaci s bílým zlatem, palladiem nebo platinou. Pokud máte rádi silný a moderní vzhled, můžete si prohlédnout naši kolekci ametystových šperků.

Zobrazit zásnubní prsteny s ametystem 
Citrín

Citrín: Máte-li v sobě spoustu energie, bude pro vás jasná barva citrínu skvělá volba. Barevný odstín je jako dárek slunce a pomůže vám stát se odvážnější a silnější. Pokud máte optimistický a společenský charakter, povznese tento půvabný kámen vaši osobnost.

Zobrazit zásnubní prsteny s Citrínem 
Modrý topaz

Modrý topaz: Pokud máte rádi jasné modré odstíny, dodá modrý topaz vašemu zásnubnímu prstenu mimořádné kouzlo. Díky unikátnímu lesku bude zásnubní prsten nepřehlédnutelný a svůdné modré odlesky se stanou symbolem vaší věrnosti.

Zobrazit zásnubní prsteny s Modrý topazem 
Granát

Granát: Nejúžasnější červený odstín vytváří velmi intenzivní a silnou výpověď. Je to barva života a vitality, takže pokud máte velmi vysokou životní energii, velkou lásku k životu a podporujete ji svou věčnou láskou, granát je váš kámen. Granát je jako celoživotní román vaší pravé lásky.

Zobrazit zásnubní prsteny s Granátem 
Peridot

Peridot: Pohádková síla a odraz světla vás zaujmou, pokud máte zájem o zelenožluté barevné odstíny. Zemský tón vám připomene mateřskou povahu a krásu, která vás oněmí. Nosí v sobě také tajnou zprávu mezi vámi a vaší milovanou: "Věřím ti a miluji tě".

Zobrazit zásnubní prsteny s Peridotem 
Akvamarín

Akvamarín: Ohromující modrá barva a jas tmavě modrého odstínu vytvářejí dokonalou kombinaci s jakoukoliv barvou kovu. Působivý svěží vzhled vám přinese klidné okamžiky společně s elegantní krásou. Barva tropického oceánu bude výrazem vaší lásky.

Zobrazit zásnubní prsteny s Akvamarínem 
Ohnivý opál

Ohnivý opál: Hluboká oranžová barva má silnou vibraci odstínů a připomíná nám romantický západ slunce poblíž mořského pobřeží. Množství energie, kterou opál v sobě má, dává naší duši pozitivní pocit. Je také symbolem trvajícího štěstí a vyhovuje kreativním snílkům. Pokud budete následovat vaše sny a budete vždy pozitivní bez ohledu na to, kde jste, zásnubní prsten s ohnivým opálem bude vaším největším příznivcem.

Zobrazit zásnubní prsteny s Ohnivý opálem 
Zelený ametyst

Zelený ametyst: Světle zelený odstín je symbolem obnovy a pokud máte rádi úžasný vzhled, zelený ametyst je pro vás dobrou volbou. Nová kapitola vašeho života a také nový začátek. Pokud je vaše osobnost vždy otevřena novým výzvám, zelený ametyst vám bude báječně vyhovovat svým krásným vzácným barevným tónem a významem, který nese.

Zobrazit zásnubní prsteny s Zelený ametystem 
Zelený turmalín

Zelený turmalín: Máte-li radostného ducha a sdílíte jej i se svým okolím, zelený odstín turmalínu váš charakter ještě podtrhne. Oslavte největší okamžik vašeho života se zásnubním prstenem se zeleným turmalínem.

Zobrazit zásnubní prsteny s Zelený turmalínem 
Růžový turmalín

Růžový turmalín: Romantické, ale jasné vibrace růžové barvy vás uchvátí na první pohled. Je to barva čisté lásky a nejsladší růžový tón, který můžete vůbec najít. Pokud máte fantazii a vkus, zásnubní prsten s růžovým turmalínem vám toho může hodně nabídnout! Je to také neustálá připomínka vaší hluboké lásky.

Zobrazit zásnubní prsteny s Růžový turmalínem 
Růženín

Růženín: Příjemná růžová barva vám pomůže k romantickému vzhledu. Ne příliš mnoho pozornosti, ale snadné rozpoznání! Klidná energie růženínu je jako bezpečný přístav, kde budete hledat vždy útočiště a ochranu stejně jako ve vašem vztahu. Pokud jste romantická duše, můžete udržovat právě tyto krásné okamžiky v zásnubním prstenu s růženínem.

Zobrazit zásnubní prsteny s Růženínem 
Žlutý safír

Žlutý safír: Ohnivá jasně žlutá barva probudí všechny vaše smysly. Je na čase ukázat vaši tvůrčí a intelektuální energii. Pokud máte silnou a odvážnou osobnost, bohatý žlutý odstín ve vás probudí všechny vaše emoce.

Zobrazit zásnubní prsteny s Žlutý safírem 
Záhněda

Záhněda (Smoky Quartz): Tajemná barva záhnědy dodá vašemu zásnubnímu prstenu neuvěřitelné kouzlo. Zároveň přináší svému majiteli díky teplému kávovému tónu příjemný pocit. Má zemitý vzhled, takže všichni milovníci přírody si přijdou na své, a mohou tak uctívat matku přírodu. Ne však příliš bláznivě. Zůstaňme při zemi!

Zobrazit zásnubní prsteny s Záhnědou 
Tanzanit

Tanzanit: Jediný kámen svého druhu. Pokud se vám líbí vzácné, krásné a mimořádné kousky, tanzanit musí být rozhodně váš. Velmi bohatý barevný odstín s jistotou odliší váš zásnubní prsten od těch ostatních. Má jedinečný a úžasný barevný odstín. Pokud chcete ohromit něčím výjimečným, tanzanit okouzlí jak vás, tak vaši milovanou.

Zobrazit zásnubní prsteny s Tanzanitem