Dětské šperky

I děti chtějí být in!. GLAMIRA nabízí výběr dětských šperků – prstýnky, náušnice, náramky a náhrdelníky. U nás najdete šperky, které si děti zamilují!

Dětské šperky
boderOBJEVTE VÍCE
  • NÁRAMKY

    NÁRAMKY
    Lesklé a barevné náramky pro děti. Prohlédněte si kategorii a najděte něco speciálního pro vaše dítě.

  • NOVÉ NÁHRDELNÍKY

    NOVÉ NÁHRDELNÍKY
    Prohlédněte si naši kolekci a najděte unikátní náhrdelníky určené pouze pro děti.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
Nahrávám...

Šperky pro děti i miminka – náušnice, prstýnky, náramky a náhrdelníky

I děti milují šperky! GLAMIRA ve své kolekci, která zahrnuje prstýnky, náušnice, náhrdelníky a náramky, dosáhla kompromisu mezi tím, co chtějí děti a tím, jakou představu mají rodiče.

Postavte jim žebřík až do nebe a nechte je vylézt až nahoru! Nepotřebují, aby za ně dospělí psali jejich příběhy a pohádky, ale můžete jim pomoci rozvíjet svět fantazie, když budete přemýšlet a snít stejně jako ony! Můžete jim darovat diamantovou berušku, která jim prozradí tajemné zaklínadlo nebo jim nechat vyrobit růžové turmalínové motýlky, které poletují nad nádhernými květinami a zvířátky z jejich světa fantazie. S těmito barevnými drahokamy a kovy můžete vytvořit šperky podle data narození Vašich dětí.

GLAMIRA vytváří dětské šperky elegantním a sofistikovaným způsobem, který podporuje vývoj dětského pocitu sebeuvědomění v rámci představivosti a inspirace.

Pokud nakoupíte tyto speciální kousky, Vaše děti budou nosit šperky navržené GLAMIRA předními kreativními a profesionálními designéry. Personalizované dětské šperky se od masově vyráběných liší tím, že odpovídají osobnosti nositele na léta dopředu. Povzbuzují dětskou fantazii barvami drahokamů a vydrží jim až do dospělosti!