x
 
   
ORANŽOVÝ SAFÍR

ORANŽOVÝ SAFÍR

Speciální barvy obohacují speciální povahy... Nechte tento kámen moudrosti, kreativity a smyslnosti hrát důležitou roly ve Vašem životě.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

ORANŽOVÝ SAFÍR

Oranžový Safír je velmi silně povzbuzující křišťal pro spisovatele, zpěváky a umělce anebo kohokoli, kdo chce vyjádřit své nejhlubší emoce a myšlenky nejkreativnějším způsobem. Dodá Vám božskou inspiraci a nasměruje Vás k tomu, abyste projevili duchovní vidění. Oranžový safír vyzařuje životní sílu, která také zvýší Vaši sexuální energii a touhu, která podpoří Vaši plodnost. Tento křišťál je velmi uklidňující pro Vaše srdce a mysl. Odstraní negativní myšlenky a jakékoli duševní napětí. Také povzbudí mysl, aby byla otevřena kráse a zázraku života. Přináší uvolnění a pocit štěstí při obnovení rovnováhy ve Vašem těle.
Oranžový safír aktivuje a očistí Vaši druhou čakru. Bude řídit tok energie a tok informací z Vašeho těla do Vaší mysli a naopak. Je to křišťál nadšení, blaženosti a odevzdání se. Zlepší Vaše vidění a otevře Vaši mysl pro inspiraci, která zvýší Vaši komunikaci a zkušenost. Zajistí, aby byl Váš kreativní projev sladěn se sdrcem a že Vaše projevy budou sloužit jen nejvyššímu dobru.
Oranžový safír Vám přinese energii radosti, štěstí a přátelství. Také Vám přinese potěšení v lásce a romantiku stejně jako rodinnou jednotu.