x
 
   
Granátové šperky

Granátové

Granát má chemickou strukturu kombinovanou z blízce příbuzných minerálních látek, které mají podobné fyzikální a krystalické vlastnosti. Patří k silikátové rodině, je to polodrhokam hnědočervené barvy.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE

Granátové

Granát má chemickou strukturu kombinovanou z blízce příbuzných minerálních látek, které mají podobné fyzikální a krystalické vlastnosti. Patří k silikátové rodině, je to polodrhokam hnědočervené barvy. Jméno granát má své kořeny v epistemologii 14. století a je odvozen od slova granada ("granátové jablko"). Granát byl nejčastěji používaným drahokamem v pozdní době římské, který zdobil zbraně, šperky a oblečení rytířů, císařů a králů. Věřilo se, že je symbolem rytířských ctností.

Dodnes si udržel svou popularitu na šperkařském trhu. Ve špercích vždy dominuje a svou barvou se hodí na prsteny nebo náušnice. Těží se v několika zemích, včetně Argentiny, Brazílie a Německa. Je to tradiční kámen blíženců a měsíce ledna.

Kvalita je pro nás první krok k vytvoření kolekce šperků s granátem - vyberte si prsteny, náušnice, náhrdelníky, manžetové knoflíčky a mnoho dalšího pro ženy, muže a děti.

Granát je považován za kámen vášnivé oddanosti a v Glamira jím chceme předvést sílu lásky! Chcete-li spatřit nádherný lom světla, můžete si vytvořit granátový prsten obklopený diamanty. Kombinaci granátů a diamantů si zamilujete, zvláště okouzlující, lichotivé kontrasty, které nadchnou zejména když jsou diamant, granát a zlato použity společně v jednom designu. Můžete si vložit zrna granátového jablka do Vašich uší jako pár granátových náušnice.

V Glamira si můžete také vytvořit jedinečný granátový náhrdelník. Díky Glamira jste schopni vytvořit šperky, které dokonale vyjadřují Vaši osobnost!