x
 
   
Šperky z modrého topazu

Modrý topaz

Modrý topaz je polodrahokam známý pro své transparentní modré barvy. Modré barvy lze dosáhnout pouze pomocí speciálního ošetření bílého topazu.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE

Modrý topaz

Modrý topaz je polodrahokam známý pro své transparentní modré barvy. Modré barvy lze dosáhnout pouze pomocí speciálního ošetření bílého topazu. Drahokam je svou strukturou pevný I křehký zároveň. To je důvod, proč je to jeden z nejnáročnějších kamenů na opracování. Velké zkušenosti, profesionalita a odborné dovednosti jsou potřebné k přetvoření surového kamene na unikátní modré topazové šperky.

Jeho název pochází ze sanskrtského slova "tapas", což znamená "teplo" nebo "oheň". Objedvuje se v mnoha pověstech a některých částech bible. Modrý topaz je v dnešní době jedním z nejvíce trendy kamenů na trhu se šperky. Symbolizuje čerstvou a mladistvou jiskru. Doly se nachází v Rusku, Afghánistánu, na Srí Lance, a je to drahokam amerického státu Texas. Je to kámen znamení Panny a měsíce prosince

Forma použitá ve špercích má tři druhy barev – Nebesky modrá, Londýnská modrá a Švýcarská modrá. Glamira používá pouze ručně vybraný švýcarský modrý topaz s kvalitou AAA pro výrobu široké škály náušnic, prstenů, náhrdelníků a přívěsků, náramků, zásnubních prstenů, manžetových knoflíčků a tak dále.

Ukažte svou modrou krev díky těmto šperkům v odpovídající barvě. Můžete si vytvořit modrý topazový náhrdelník v podobě solitéru nebo v kombinaci s jinými drahými kameny, a / nebo se zlatem a stříbrem, takže si můžete vychutnat nebe kolem krku.

Můžete si vytvořit svůj prsten a nosit na prstě modrou oblohu. Nebo můžete vytvořit modrobílé mraky na Vašem nebi; a výsledkem Vaší fantazie mohou být modré topazové náušnice. Použijte křišťálově čistý lesk Modrého topazu a oživte své sny a kreativitu!