Pánské Šperky

Glamira nabízí novou definici stylu, elegance a jemnosti pánských šperků. Je určena pro muže, kteří dbají o svůj vzhled. Najdete zde vše, co pro atraktivní vzhled potřebujete.

Pánské Šperky
DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE
  • Pánské náušniceNový

    Pánské náušnice
    Kdo říká, že muži nemohou být moderní? Díky mimořádné GLAMIRA kolekci pánských náušnic můžete zaujmout stejně jako ženy.

  • STŘÍBRNÉ PRSTENY

    STŘÍBRNÉ PRSTENY
    Jednoduché a přece tak oslňující. Nechejte, aby se váš styl odrážel v něčem neobvyklém a dodejte svému vzhledu patřičnou eleganci.
GLAMIRA Pánské šperky – Personalizované pánské prsteny a manžetové knoflíčky

Údajně muži nepotřebují žádné další ozdoby než hodinky a snubní prsteny. Nicméně, s novou definicí stylu, elegance a jemnosti si GLAMIRA začíná razit cestu do pánského šatníku neotřelými pánskými šperky. Pomáhá také s výběrem šperků, které mají i jiný než zdobný význam. GLAMIRA ví, že šperky mají smysl a mohou podtrhnout Vaši osobnost v unifikovaném moderním prostředí. Pro dokonalý obraz muže, GLAMIRA nabízí dokonalé manžetové knoflíčky a pánské prsteny

Oblečení nedělá člověka. Šperky ano!
Personalizujte své šperky GLAMIRA - pánské manžetové knoflíčky nebo prsteny s jakýmikoli drahokamy, které vnáší trochu koření do jinak nudného a pragmatického vzhledu. Když přemyslíte o drahokamech, možná Vás první napadnou diamanty, safíry, rubíny a smaragdy. Nicméně na GLAMIRA.cz nabízíme téměř dvacet kamenů včetně onyxu a křišťálů Swarovski. A každý drahokam je k dispozici ve všech barvách, od oslnivě bílé až po modrou, purpurovou, červenou, žlutou, ... jinými slovy: safíry v různých barvách, topaz, ametyst, granát, citrín a mnohé další.

Kombinováním vybraných kusů a Vašich oblíbených drahých kovů si můžete vytvořit to, co patří jen Vám! Můžete si vybrat, růžové, bílé, žluté zlato nebo stříbro. Navíc GLAMIRA nabízí dvoubarevný design z červeného a bílého nebo žlutého a bílého zlata. Můžete mít také své jméno nebo jedno z Vašich oblíbených rčení vyryté uvnitř Vašeho prstenu. Prozraďte nám Vaše přání a vkus; nechte své srdce rozhodnout! Takové šperky pro muže budou nejen vypadat skvěle, ale budou mít i vypovídající hodnotu.
S kolekcí pánských šperků GLAMIRA nabízíme širokou škálu možností pro Váš vlastní styl a to, co skutečně chcete!