DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderOBJEVTE VÍCE
 • Silver ringsNovinka

  PÁNSKÉ ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Zásnubní prsteny pro muže jsou jedinečným znamením vašeho pouta. Vaše láska je vzájemná - ukažte ji výběrem dokonalého osobního prstenu pro něj.

 • Pánské náušnice

  Pánské náušnice
  Kdo říká, že muži nemohou být moderní? Díky mimořádné GLAMIRA kolekci pánských náušnic můžete zaujmout stejně jako ženy.

 • PÁNSKÉ NÁRAMKY

  PÁNSKÉ NÁRAMKY
  Moderní muži by měli svůj styl dotvářet malými, ale účinnými dotyky. Pánské kožené náramky budou perfektním doplňkem moderního pánského ležérního vzezření.

 • Silver ringsNovinka

  Pánské keramické šperky
  Engagement rings for men are a unique sign of your bond. Your love is mutual – show it by choosing the perfect personalized ring for him.

 • Pánské náhrdelníky

  Pánské náhrdelníky
  Malý symbol dokáže říct tisíc slov a ukázat, jak dobře někoho znáte. Náhrdelník, který vyhovuje osobnosti člověka, je vždy skvělý nápad na speciální dárek.

 • Men's Necklaces

  Stříbrné prsteny
  A little token can tell a thousand words and show how well you know someone. A necklace that suit a man's personality is always a great idea for a special gift.
Nahrávám...

GLAMIRA Pánské šperky – Personalizované pánské prsteny a manžetové knoflíčky

Údajně muži nepotřebují žádné další ozdoby než hodinky a snubní prsteny. Nicméně, s novou definicí stylu, elegance a jemnosti si GLAMIRA začíná razit cestu do pánského šatníku neotřelými pánskými šperky. Pomáhá také s výběrem šperků, které mají i jiný než zdobný význam. GLAMIRA ví, že šperky mají smysl a mohou podtrhnout Vaši osobnost v unifikovaném moderním prostředí. Pro dokonalý obraz muže, GLAMIRA nabízí dokonalé manžetové knoflíčky a pánské prsteny

Oblečení nedělá člověka. Šperky ano!
Personalizujte své šperky GLAMIRA - pánské manžetové knoflíčky nebo prsteny s jakýmikoli drahokamy, které vnáší trochu koření do jinak nudného a pragmatického vzhledu. Když přemyslíte o drahokamech, možná Vás první napadnou diamanty, safíry, rubíny a smaragdy. Nicméně na GLAMIRA.cz nabízíme téměř dvacet kamenů včetně onyxu a křišťálů Swarovski. A každý drahokam je k dispozici ve všech barvách, od oslnivě bílé až po modrou, purpurovou, červenou, žlutou, ... jinými slovy: safíry v různých barvách, topaz, ametyst, granát, citrín a mnohé další.

Kombinováním vybraných kusů a Vašich oblíbených drahých kovů si můžete vytvořit to, co patří jen Vám! Můžete si vybrat, růžové, bílé, žluté zlato nebo stříbro. Navíc GLAMIRA nabízí dvoubarevný design z červeného a bílého nebo žlutého a bílého zlata. Můžete mít také své jméno nebo jedno z Vašich oblíbených rčení vyryté uvnitř Vašeho prstenu. Prozraďte nám Vaše přání a vkus; nechte své srdce rozhodnout! Takové šperky pro muže budou nejen vypadat skvěle, ale budou mít i vypovídající hodnotu.
S kolekcí pánských šperků GLAMIRA nabízíme širokou škálu možností pro Váš vlastní styl a to, co skutečně chcete!