Poštovné zdarma

  60 denní záruka vrácení zboží

 
   

Šperky

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS
boderZOBRAZIŤ VIAC
 • Náramky

  Náramky
  Velice jednoduše můžete být v mžiku elegantnější. Oživte své náramky pomocí drahých kamenů, které dodají ten správný šmrnc.

 • Mini kloubové prsteny

  Mini kloubové prsteny
  Někdy i velmi jemné detaily jsou schopny odhalit vaše vlastnosti a styl. Prohlédněte si naši kategorii mini kloubových prstýnků, které jsou navrženy tak, aby byly v souladu s vaší duší.

 • BAREVNÉ DIAMANTY

  BAREVNÉ DIAMANTY
  Úchvatné a elegantní. Perfekně ladící s vaším temperamentem. Rozhodněte se pro něco výjimečného a prohlédněte si sbírku našich šperků s barevnými fancy diamanty.

 • GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT

  GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT
  Šperk se stane ještě výjimečnějším, pokud si do něj necháte vygravírovat iniciály nebo text, který trefně vyjádří vaše emoce.

 • Kotníkové řetízky

  Kotníkové řetízky
  Et lukseriøst smykke som vil gi din stil en engleaktig detalj. Blad igjennom vår kolleksjon av ankelkjeder og skjem deg bort med et nydelig smykke...

 • JEDNODUCHÉ DESIGNOVÉ ŠPERKY BEZ KAMENŮ

  JEDNODUCHÉ DESIGNOVÉ ŠPERKY BEZ KAMENŮ
  Pokud jste se ve vašem životě rozhodli pro jednoduchost, designové šperky GLAMIRA vám pomohou tento styl definovat.

 • kolekce

  kolekce
  Perly, modely s použitím emailu a prsteny pro dvojí použití - vše, co potřebujete k tomu, aby vaše sny o špercích ožily. Zapomeňte na fádnost a prohlédněte si naše neobvyklé a originální modely.

 • PIERCING DO NOSU

  PIERCING DO NOSU
  Kouzelně navržený piercing do nosu pro všechny milovníky vzrušení a nových trendů. Rozhodněte se pro změnu a pořiďte si jedinečný šperk, který si rychle získává na popularitě napříč všemi věkovými kategoriemi.

 • Brož

  Brož
  Ať už se jedná o maminku, kamaráda nebo přítele, vyjádřete jim svoji lásku! S tímto kouskem darujete nezapomenutelnou radost.

 • NAVRHNĚTE SI VAŠE ŠPERKY

  NAVRHNĚTE SI VAŠE ŠPERKY
  Pokud nemůžete najít vaše vysněné šperky v žádém obchodě, jste na správné adrese! GLAMIRA může navrhnout jakýkoliv styl, který hledáte!

ŠPERKY

Šperky představují ztělesnění jakékoliv emoce, díky kterým se můžete cítit výjimečně. Je to základ pro všechny, kteří si vytváří individuální vzhled na jakoukoliv příležitost.
Široká řada vysoce kvalitních luxusních šperků GLAMIRA pobízí k otevření Vaší mysli důstojnosti a eleganci, a společně přináší svěžest a štěstí do Vašeho života. Jedná se o dámské šperky , pánské nebo dětské šperky, personalizované modely okouzlujících prstenů, náušnic, náhrdelníků, ryté šperky vytvořené ze žlutého, růžového nebo bílého zlata, prvotřídního stříbra a mnoho dalších oblíbených materiálů! Nesčetný výběr šperků uspokojí každý vkus i rozpočet. GLAMIRA také snoubí barvy se šperky, které Vás okouzlí svými barevnými drahokamy a polodrahokamy, jako je ametyst, nerosty, tanzanit, akvamarín a další. Na našich stránkách můžete nalézt náhrdelník, který bude kouskem pro jakoukoliv speciální příležitost; prsten který vyjádří Vaši lásku a slib k milovaným nebo náušnice, které zachytí elegantní a charakteristický vzhled.

U GLAMIRY můžete také obdarovat Vaše milované nezapomenutelným dárkem.

Personalizované šperky

můžete vytvořit pomocí všech možných kamenů od Velké čtyřky (diamant, rubín, smaragd a safír) k Swarovski a dalším kamenů, slitin nebo karátových voleb pro nejlepší dárek, který bude sloužit po celý život. Na GLAMIŘE jste limitování pouze Vaší představivostí!