x
 
   
DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

ŠPERKY

Šperky představují ztělesnění jakékoliv emoce, díky kterým se můžete cítit výjimečně. Je to základ pro všechny, kteří si vytváří individuální vzhled na jakoukoliv příležitost.
Široká řada vysoce kvalitních luxusních šperků GLAMIRA pobízí k otevření Vaší mysli důstojnosti a eleganci, a společně přináší svěžest a štěstí do Vašeho života. Jedná se o dámské šperky , pánské nebo dětské šperky, personalizované modely okouzlujících prstenů, náušnic, náhrdelníků, ryté šperky vytvořené ze žlutého, růžového nebo bílého zlata, prvotřídního stříbra a mnoho dalších oblíbených materiálů! Nesčetný výběr šperků uspokojí každý vkus i rozpočet. GLAMIRA také snoubí barvy se šperky, které Vás okouzlí svými barevnými drahokamy a polodrahokamy, jako je ametyst, nerosty, tanzanit, akvamarín a další. Na našich stránkách můžete nalézt náhrdelník, který bude kouskem pro jakoukoliv speciální příležitost; prsten který vyjádří Vaši lásku a slib k milovaným nebo náušnice, které zachytí elegantní a charakteristický vzhled.

U GLAMIRY můžete také obdarovat Vaše milované nezapomenutelným dárkem.

Personalizované šperky

můžete vytvořit pomocí všech možných kamenů od Velké čtyřky (diamant, rubín, smaragd a safír) k Swarovski a dalším kamenů, slitin nebo karátových voleb pro nejlepší dárek, který bude sloužit po celý život. Na GLAMIŘE jste limitování pouze Vaší představivostí!