x
 
   
Onyxové šperky

ONYX

Černý onyx je polodrahokam a člen rodiny křišťálů. Vzhledem ke své hluboké a tmavé černé barvě je dlouhodbě oblíbený právě ve šperkařství.

DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

ONYX

Černý onyx je polodrahokam a člen rodiny křišťálů. Vzhledem ke své hluboké a tmavé černé barvě je dlouhodbě oblíbený právě ve šperkařství. Černý onyx je odrůdou chalcedonu a znamená moc a sílu. Během starověku byl používán Řeky a Římany, kteří v něm viděli ochránce proti zranění, smůle a dokonce hněvu bohů. Onyx je také zmíněn v Bibli. V současné doběse na šperkařský trh dodává z Argentiny, Brazílie a Indie, kde se těží. Drahý a vzácný černý onyx je kámen měsíce července, znamení Kozoroha a planety Saturn.
Glamira vybírá černé onyxy v kvalitě AAA a kombinuje je především do designů pro muže. Náš profesionální tým ví, že dobře ladí s chladnými kovy, jako platina, stříbro a zlato. Takže si můžete přizpůsobit šperky s onyxem s jakoukoli barvou / slitinou, abyste kameni dodali teplé světlo. Jinými slovy, můžete si vytvořit jakýkoli šperk, například onyxové manžetové knoflíčky. Nebo můžete použít tuto barvu noci na Váš onyxový prsten jako výraz Vaší silné, nezávislé osobnosti, která se nedá ovlivnit krátkodobými trendy! Glamira společně s Vámi prostě najde způsob, jak ukázat Vaši osobnost pomocí šperků z černého onyxu pro muže.