Dámské snubní prsteny

3308 produktů [i]
/
Rychlý filtr
Vybrat Kov Kov Kov
Barva
kovu
Barva Barva
  • filtr filtr více
    filtr
Tabulka 
Nastavit vzestupně
Položky1 až30 z3308 celkem
na stránce
  • Seřadit podle
  • filtr
    Rozšířené
Nalezeno 3308 přizpůsobitelných produktů. [i]
Styly
Kámen
Barva
kovu
Karát
filtr
Rozšířené
Nahrávám... Načítání dalších výsledků vyhledávání...
Tabulka 
Nastavit vzestupně
Položky1 až30 z3308 celkem
na stránce

Dámské snubní prsteny – keltské prsteny, keramické zlato, vintage prsteny a další

S GLAMIRA kolekcí snubních prstenů se budete se cítit skvěle a Vaše „Ano“ řeknete s nadšením! Manželství je jednou z nejvýznamnějších událostí v našem životě, a proto každý chce, aby svatba byla bezchybná. Glamira nabízí dámské snubní prstenyv obrovském množství od moderního stylu až po ty klasické, pro všechny nevěsty. Tato krásná ozdoba okouzlí každého a podtrhne Vaši krásu, když se obléknete do svatebních šatů. Stanete se ozdobou každé místnosti, do které vstoupíte. GLAMIRA mistrovské kolekce snubních prstenů jsou navrženy tak, aby vždy vypadaly dokonale. GLAMIRA znamená rozdíl. S GLAMIRA můžete při výběru prstenu postupovat krok za krokem online, kde si zvolíte vzhled a velikost, vyberete si drahokam a vytvoříte si vlastní prsten!

Snubní prsteny, včetně keltských, z keramického zlata, klasické, jednoduché, zlaté, ozdobné, vintage a mnoho dalších v GLAMIRA kolekci jsou pečlivě vytvořeny z nejrůznějších drahých kovů, všech tvarů a barev, vše vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s dlouhou životností, které budete milovat po celý život. Zde na GLAMIRA najdete všechny druhy snubních prstenů.
Kolekce snubních prstenů zahrnuje prsteny jednobarevné zlaté, stříbrné, z bílého zlata a platiny; palladiové nebo stříbrné snubní prsteny, a elegantní snubní prsteny ve dvou nebo i třech barvách nebo efektní diamantové prsteny z bílého, žlutého a růžového zlata. Mnoho dámských prstenů jsou osazeny diamanty či zirkony. Budete mít z čeho vybírat, ať již pasete po prstenu z řad nadčasové klasiky, jednoduchém prstýnku nebo honosném modelu keltského snubního prstenu. To vše si můžete vybrat z GLAMIRA kolekce snubních prstenů. Jsme si jisti, že Váš vysněný snubní prsten na Vás čeká v naší kolekci snubních prstenů – jste jen pár kliknutí od kreativity – zažehněte svou fantazii a buďte princeznou ve svém vlastním milostném příběhu!