x
 
   
 

PODPORA & VZDĚLÁVÁNÍ

Váš průvodce vším, co potřebujete vědět o špercích a jejich lákavém světě.

PRAKTICKÉ INFORMACE O DIAMANTECH

PRAKTICKÉ INFORMACE O DIAMANTECH
Diamanty jsou jedinečné drahokamy, které nás naplňují věčným pocitem lásky, kterou v sobě mají. Síla neuvěřitelné krásy přetvořená do šperku a právě z tohoto důvodu lidé považují diamanty za velmi elegantní a noblesní. Klikněte zde, abyste se dozvěděli více o těchto úžasných kamenech.
PRAKTICKÉ INFORMACE O DIAMANTECH

PRAKTICKÉ INFORMACE O DRAHOKAMECH

PRAKTICKÉ INFORMACE O DRAHOKAMECH
Gemstones can be very alluring for the eye. You have the dazzling emerald, the deep blue sapphire, the fiery red ruby and others. Each one can be altered in a different size and cut. Learn more about the breathtaking nature of gemstones here.
PRAKTICKÉ INFORMACE O DRAHOKAMECH

PRŮVODCE ZÁSNUBNÍMI PRSTENY

PRŮVODCE ZÁSNUBNÍMI PRSTENY
Jakmile ve svém životě potkáte tu pravou osobu, čím byste lépe vyjádřili vaši neskonalou lásku než zásnubním prstenem? My ve společnosti GLAMIRA jsme si vědomi důležitosti vhodného výběru a z tohoto důvodu nabízíme průvodce, který vám pomůže vybrat nejlepší zásnubní prsten pro vaši nejmilovanější.
PRŮVODCE ZÁSNUBNÍMI PRSTENY

PRŮVODCE SNUBNÍMIPRSTENY

PRŮVODCE SNUBNÍMI PRSTENY
Snubní prsteny symbolizují nekonečnost a věčnou lásku. Je to připomínka závazku mezi dvěma jednotlivci, kteří si slíbili lásku navěky. Projděte si našeho průvodce snubními prsteny, který vám pomůže vybrat ten správný snubní prsten, který budete nosit po celý život.
PRŮVODCE SNUBNÍMI PRSTENY
boderOBJEVTE VÍCE
 • SROVNÁNÍ KAMENŮ

  SROVNÁNÍ KAMENŮ
  Diamanty, bílý safír a krystal Swarovski mohou pro běžné oko vypadat identicky, ovšem všechny tyto tři kameny vykazují různé jedinečné vlastnosti, výhody a jisté podmínky, které byste mohli považovat za vhodné pro různé příležitosti. Kliknutím zde zjistíte rozdíly, než vyberete ten správný kámen pro vaši příležitost.

 • PRŮVODCE KAMENY PODLE DATA NAROZENÍ

  PRŮVODCE KAMENY PODLE DATA NAROZENÍ
  Měsíční kameny jsou již dlouho způsob, jak spojit svůj měsíc narození se vzácným a exkluzivním drahokamem. Jsou považovány za velmi smysluplný dar pro všechny typy příležitostí a všechny mají jedinečné vlastnosti. Přečtěte si více o měsíčních kamenech zde.

 • PRAKTICKÉ INFORMACE O BAREVNÝCH DIAMANTECH

  PRAKTICKÉ INFORMACE O BAREVNÝCH DIAMANTECH
  Přírodní barevné diamanty jsou populární, protože se jedná o vzácné, krásné a exkluzivní drahokamy.
  Je možné je nalézt v mnoha barevných odstínech jako je růžová, hnědá, žlutá a jiné. Zjistěte více o světě barevných diamantů zde.

 • PRAKTICKÉ INFORMACE O PERLÁCH

  PRAKTICKÉ INFORMACE O PERLÁCH
  Prehistoričtí lidé byli mezi prvními, kteří objevili krásu perel. Tento klenot je čistým výtvorem přírody, do jehož procesu nezasahuje vliv člověka a je považován hlavně v dámských kruzích za žádaný dar. Perla je rovněž spojována s Měsícem a planetou Venuše. Přečtěte si více o podstatě perel zde.

 • PRŮVODCE VELIKOSTMI PRSTENŮ

  PRŮVODCE VELIKOSTMI PRSTENŮ
  Jedním z nejdůležitějších kroků nákupu prstenu pro nejpamátnější okamžik ve vašem životě je výběr správné velikosti. Existují různé podmínky, které mohou tento proces ovlivnit. GLAMIRA poskytuje průvodce velikostmi prstenů a rovněž možnost si objednat zdarma měřicí proužek pro přesné měření. Zjistěte více zde.

 • PRŮVODCE VELIKOSTMI NÁRAMKŮ

  PRŮVODCE VELIKOSTMI NÁRAMKŮ
  Nejdůležitější věcí při výběru správného náramku je velikost zápěstí. Klikněte zde a zjistěte vše, co potřebujete vědět pro přesné měření.

 • PROČ SI VYBRAT GLAMIRU ?

  PROČ SI VYBRAT GLAMIRU?
  My v GLAMIŘE se zavazujeme poskytovat nejvyšší úroveň služeb zákazníkům a poskytovat produkty s nejvyšší kvalitou. Kliknutím sem zobrazíte mnoho dalších důvodů, proč si zvolit GLAMIRU pro vaši zvláštní příležitost.

 • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  My ve společnosti GLAMIRA dokonale rozumíme tomu, že to může být jeden z nejdůležitějších nákupů ve vašem životě, a proto chceme odpovědět na všechny vaše otázky, abyste byli dokonale přesvědčeni, že jste zvolili správně. Klikněte zde pro zobrazení často kladených otázek.