Dámské Šperky

Glamira je tím pravým místem, kde pro elegantní a chytré ženy najdete nejširší nabídku vysoce kvalitních dámských šperků.

Dámské Šperky
DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO VÁS

KOLEKCE

Zobrazit Celou Kolekci
boderZOBRAZIT VÍCE
 • SNUBNÍ PRSTENY

  SNUBNÍ PRSTENY
  Společník na celý život! Snubní prsteny představují věčnou lásku. Nechejte si do nich vygravírovat smysluplné sdělení.

 • ZÁSNUBNÍ PRSTENY

  ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  Zásnubní prsten patří na levý prsteníček, který se považuje za žílu lásky. Takto bude pár spojen u srdce. Ukažte svoji oddanost zásnubním prstenem na celý život!

 • BAREVNÉ DIAMANTY

  BAREVNÉ DIAMANTY
  Úchvatné a elegantní. Perfekně ladící s vaším temperamentem. Rozhodněte se pro něco výjimečného a prohlédněte si sbírku našich šperků s barevnými fancy diamanty.

 • GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT

  GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT
  Šperk se stane ještě výjimečnějším, pokud si do něj necháte vygravírovat iniciály nebo text, který trefně vyjádří vaše emoce.

 • Kotníkové řetízky

  Koktejlové prsteny
  Vytvořte prostor ve svém životě pro barvu. Objevte karneval briliantních barevných diamantů a drahokamů s koktejlovými prsteny.

 • Mini kloubové prsteny

  Mini kloubové prsteny
  Někdy i velmi jemné detaily jsou schopny odhalit vaše vlastnosti a styl. Prohlédněte si naši kategorii mini kloubových prstýnků, které jsou navrženy tak, aby byly v souladu s vaší duší.

 • kolekce

  Keramické Šperky
  Umělecké řemeslo prodchnuté mimořádnými prvky. Nechte vaše šperky odrážet vaši kreativitu pomocí nápadité kombinace drahých kovů a keramických odlesků.

 • JEDNODUCHÉ DESIGNOVÉ ŠPERKY BEZ KAMENŮ

  JEDNODUCHÉ DESIGNOVÉ ŠPERKY BEZ KAMENŮ
  Pokud jste se ve vašem životě rozhodli pro jednoduchost, designové šperky GLAMIRA vám pomohou tento styl definovat.

Nahrávám...

GLAMIRA dámské šperky – Personalizované prsteny, náušnice, náhrdelníky a náramky

Šperky představují a představovaly okouzlující krásu žen a jejich oblíbený doplněk napříč staletími a mnohé byly malými uměleckými díly. I s GLAMIRA dostanete něco více než jen dámské šperky jako pouhý doplněk. V GLAMIRA mají drahokamy svůj vlastní život; jejich barvy mnohdy napoví více než pouhá slova! Proč nepoužít svou fantazii? V GLAMIRA můžete napsat svůj vlastní příběh nebo se stát Alenkou ve své vlastní říši divů.

S GLAMIRA osobními šperky můžete na prstě nosit prsten jako safírově modré jezero, náhrdelník jako smaragdově zelené listí, nebo třeba náušnice jako citrónový západ slunce, ať jdete kamkoli ... Vytvořte si své tmavě modré Swarovski nebe s diamantovými hvězdami a bílým safírovým měsícem. Jinými slovy, vyberte si jeden Swarovski šperk a zkombinujte jej s leskem diamantu, pak nechte šikovné ruce GLAMIRA šperkařů zasadit Vámi vybrané kameny do bílého, žlutého nebo růžového zlata a zhmotnit tak Váš sen! A navíc - příběh Vaší fantazie nemusí být anonymní. Na GLAMIRA můžete mít své šperky vyryté symbolem a slovy! A nemusíte se omezovat pouze na zlato, protože můžete použít řadu dalších kovů, včetně stříbra a palladia.

GLAMIRA Vám poskytuje ty nejlepší šperky, dává možnost vytvořit si nádherné a okouzlující blýskavé odlesky... Pamatujte si, že díky detailům můžete naplno projevit Vaši osobnost a nespoutaný styl!! GLAMIRA má pro Vás jen ty nejlepší drahokamy a nejkvalitnější drahé kovy všech barev, abyste mohli do Vašich šperků polapit veškeré kouzlo a šarm. S GLAMIRA dámskými šperky si můžete pohrát s detaily a vyjádřit tak Vaše skutečné já.