x
 
   
Křišťálové šperky Swarovski

Swarovski křišťály

Swarovski je malý kousek krystalu tvořený roztaveným práškem skla a oxidu křemíku, nařezaným a vyhlazeným pomocí špičkové technologie.

Zásnubní prsteny s křišťály Swarovski

Zásnubní prsteny
s křišťály Swarovski

boderOBJEVTE VÍCE

Swarovski křišťály

Swarovski je malý kousek krystalu tvořený roztaveným práškem skla a oxidu křemíku, nařezaným a vyhlazeným pomocí špičkové technologie. Krystaly mají obvykle lesk, díky kterému se podobají malým diamantům, obzváště jsou-li vystaveny světlu. Jsou to umělé drahokamy nádherně vybroušené z vysoce kvalitního olovnatého skla, které obsahuje křemen, písek a minerály. Swarovski krystaly jsou výsledkem velmi specializovaného výrobního procesu, který jim umožňuje mít spektrální lesk. Jsou vytvořeny k dokonalosti stran kvality, barvy, velikosti i tvaru, křišťály Swarovski dodávají lesku novou dimenzi.

Glamira ve svých špercích poskytuje prostor i křišťálům Swarowski - tmavě modré, zelené, červené mohou být použity na náušnice, náhrdelníky, prsteny, náramky, manžetové knoflíčky a další šperky. Můžete kombinovat jakoukoliv barvu Swarovski s dalšími drahokamy a polodrahokamy, vsadit je do zlata nebo stříbra a vytvořit Swarovski prsten. Kromě toho si můžete navrhnout náramek, jak si přejete, a výsledkem bude sada šperků Swarowski pro Vás nebo někoho blízkého. Můžete odhalit vzácnou barvu a krásu krystalů a vytvořit Swarovski náušnice. S možností personalizace bude Glamira škádlit Vaše tvůrčí chutě!