Nahrávám...

Proč si vybrat GLAMIRU?

Nepřeberné množství drahých kamenů

Zde v GLAMIŘE si můžete vybírat z úžasné nabídky šperků s různými drahokamy a variacemi jejich barev. Snažíme se zavděčit každému stylu a vkusu a chceme, aby měli naši klienti si z čeho vybírat. Od tradičnějšího bílého diamantu až po naši nejnovější kategorii barevných diamantů nebo vzácnějších odstínů polodrahokamů jako je londýnský modrý topaz. Jistě najdete ten nejvhodnější právě pro vás.

Různé styly

GLAMIRA designéři se vždy snaží našim klientům poskytnout co nejvíce možností. To je důvod, proč na našich webových stránkách najdete ohromující množství různých stylů šperků, které reagují na každý možný vkus.

Léta zkušeností

Díky dlouholetému profesionálnímu přístupu a snahám o neustálé zlepšování své práce se společnost GLAMIRA rozšířila do mnoha zemí a má pobočky po celém světě. Objednávka od nás zajišťuje, že šperk bude odrážet oddanost k oboru a dlouholeté zkušenosti.

Hodnocení kvality odborníky

GLAMIRA zajišťuje, aby všechny naše šperky byly jen té nejlepší kvality. Každá položka prochází velmi přísnou kontrolou našeho týmu profesionálů. Každý detail našich šperků je vytvořen a vyroben s tou největší péčí a pozorností, přičemž využívá dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti v oboru.

Různé platební metody

GLAMIRA se snaží, aby byl proces objednávání jednoduchý a pohodlný, jak jen to je možné. Poskytujeme různé platební metody, abyste si mohli vybrat tu, která je pro vás nejvhodnější.

Eticky zajištěná místa

GLAMIRA pracuje pouze s etickými a regulovanými těžebními oblastmi drahých kamenů. Při nákupu šperku zde si můžete být jisti, že drahé kameny nepocházejí z konfliktních zón a jsou pouze od těch nejspolehlivějších zdrojů.

Rychlá bezplatná doprava

GLAMIRA poskytuje pojištěnou, rychlou a bezplatnou dopravu zdarma. Spolupracujeme se spolehlivými dodavatelskými společnostmi, které zajistí, aby vaše objednávka byla dodána bezpečně a v co nejkratší době.

Certifikace

Nabízíme našim klientům GL certifikaci a také možnost si objednat mezinárodní GIA certifikaci pro diamantové šperky.

Objednávka bez rizika

Při objednávání na stránkách GLAMIRA si můžete být jisti, že na sebe nepřebíráte žádné riziko. Poskytujeme našim klientům možnost vrácení peněz do 60 dnů, takže si můžete být jisti, že si koupíte pouze šperky, které vám nejlépe vyhovují. Neměli byste se rovněž obávat ohledně velikosti prstenu. V případě, že si zvolíte nesprávnou velikost, máte možnost ji změnit zdarma během 60 dnů od obdržení zboží. Kromě toho doživotní záruka, kterou poskytujeme, je pevným důkazem důvěry, kterou dáváme do naší kvality a služeb.