Nahrávám...

Bezpečnostní politika

Zajišťujeme naše webové stránky a jiné systémy pomocí technických a organizačních opatření proti ztrátě, zničení, přístupu, úprav nebo šíření vašich údajů neoprávněnými třetími stranami. Těmito opatřeními zajišťujeme pocit bezpečí při prohlížení na našich webových stránkách a je pro nás důležité, aby vaše soukromí bylo chráněno. Údaje, které nám poskytnete, budou sloužit pouze pro účely zpracování vaší objednávky a nebudou v žádném případě sdíleny s jinými stranami, ať už pro komerční účely nebo jakoukoliv jinou podezřelou aktivitu.

Realizací objednávky u nás souhlasíte s používáním našich Zásad ochrany osobních údajů a s tím, že podrobnosti, které s námi sdílíte, budou použity k zajištění spokojenosti zákazníků, jako je potvrzení objednávky a sledování vaší objednávky, ke kontrole informací při nesrovnalostech, předcházení podvodným činnostem, identifikaci výrobků a služeb a poskytnutí užitečných pokynů a dalších činností, které slouží k uspokojení zákaznických potřeb.

SSL

Zajistíme, aby vaše data byly zpracovávána důvěrně a šifrována pomocí zabezpečeného serverového softwaru SSL. (Secure-Socket-Layer). Šifrované informace o vaší objednávce, jméno, adresu, bankovní údaje nebo údaje na platební kartě nemůžete číst žádná třetí strana. To je zajištěno malou ikonou "lock" pro všechny webové stránky, které používají protokol SSL a nacházejí se na samém začátku adresního řádku, těsně před webovou adresou.

Zabezpečení dat

Ručíme za bezpečnost vašeho čísla karty, transakcí, čísel sociálního pojištění a jakékoliv jiné formy osobních údajů tak, že budou bezpečně přenášeny mezi vámi jako zákazníkem a naší doménou. Díky technologii zabezpečení SSL, která slouží k přenosu informací mezi klientem a serverem, aniž by byla předávána třetím stranám, je zajištěno, že převedené údaje se používají výhradně k účelům, ke kterým se klient dohodl během procházení příslušného webu.

Dodržování PCI

GLAMIRA zajišťuje veškerá data v bezpečí s poskytovatelem hostingu kompatibilním s PCI (Payment Card Industry). My, jako velmi zkušená společnost, si uvědomujeme, jak je důležité, aby se zákazník cítil v bezpečí při online nákupu a rovněž si uvědomujeme, že zajištění jejich dat a zejména informací o kreditních kartách je pro úspěšné podnikání zásadní. Dodržování PCI slouží k optimalizaci zabezpečení libovolné karty, ať už je to kreditní, debetní nebo dokonce cash card. Jedná se o soubor široce rozšířených a přijatých zásad, které jsou vytvořeny s úmyslem chránit osobní údaje klienta a zajistit jeho bezpečnost při prohlížení a placení on-line. Zároveň chrání před zneužitím osobních a platebních detailů.