Nahrávám...

VRÁCENÍ

Upozorňujeme, že platební transakce vrácení finančních prostředků může trvat 4-5 pracovních dní v závislosti na typu banky.

Nabízíme Vám velmi flexibilní Záruku vrácení zboží, takže se nemusíte obávat, že se Vám nebude líbit objednaný produkt. Záruka vrácení zboží Vám umožňuje vrácení Vašeho produktu do 60 dní od přijetí objednávky pokud splní podmínky vrácení. Přečtěte si o naší Záruce vrácení zboží více informací.

Jediné co potřebujete udělat je vyplnit online formulář pro vrácení produktu, zadáte změnu velikosti a vytisknete kopii formuláře, kterou nám pošlete spolu s produktem. Můžete si zažádat o zaslání bezplatného měřícího proužku, abyste se ujistili o správné velikosti. Přečtěte si o naší Záruce vrácení zboží více informací.

Ne, ujistěte se, že zasíláte výrobek na změnu velikosti bez doplňkových předmětů, jako je krabička nebo certifikát. Nejsme schopni skladovat doplňky spolu s produkty a proto by Vám tyto předměty nebyly vrácené.

Ne, prosím nedávejte si měnit velikost třetí stranou, protože byste ztratili doživotní záruku.

Ne, neprovádíme tuto službu pro produkty jiných výrobců.

Odstranění gravírování není standardním servisem, který nabízíme.

Můžete si vyměnit produkty pokud to splňuje podmínky vrácení zboží. Přečtěte si více o našich Podmínkách vrácení zboží více informací. Produkty upravovány na přání zákazníka není možné vyměnit nebo vrátit.

Ano, můžete. Gravírování není překážka pro výměnu velikosti.

Cena za výměnu velikosti záleží na každém produktu a také na rozdílu změny mezi současnou a žádanou velikostí. Druh kovu, počet kamenů, styl produktu jsou některé z faktorů ovlivňující cenu. Až nám zašlete výrobek zpět, my ho zkontrolujeme a určíme jaký postup bude následovat. Poté Vás budeme o ceně informovat.