Nahrávám...

Cenová politika

Naše cenová politika se cíleně snaží udržet nejlepší cenu na trhu a současně nabídnout vysokou kvalitu. GLAMIRA pyšně stojí za svými produkty, nabízí nekonečnou rozmanitost modelů a příležitostí si výrobek upravit podle vlastního přání. Naším cílem je udržet naše ceny co nejnižší aniž by utrpěla kvalita výrobků.

Společnost GLAMIRA provozuje své služby on-line, čímž se vyhýbá mnoha zbytečným nákladům tradičních obchodníků, kteří musí vynaložit vysoké náklady na provoz kamenných prodejen.

Jak udržujeme nízké ceny?

  • Bohaté zkušenosti v obchodu se šperky - Během dvou desetiletí působení v online zlatnictví víme, jak řídit naše náklady na všech úrovních.

  • Přímo od zdroje - Všechny drahokamy a šperky. Každý krok v typickém maloobchodním modelu ovlivňuje konečnou cenu výrobku. Jsme výrobce, který pokrývá všechny fáze procesu, od prvního dotyku pera na papíře, do předání výrobku kurýrovi. Tím, že se obejdeme bez prodejců, dovozců, velkoobchodů a obchodů, jsme schopni přinést našim zákazníkům velké úspory.

  • Dlouhodobá spolupráce se spolehlivými dodavateli - Objevování nejlepších zdrojů materiálů a udržování zdravých vztahů s dodavateli nám umožňuje ušetřit na výrobních nákladech, které vedou k rozumné ceně konečného produktu. Již vytvořené dlouhodobé vazby mezi spolehlivými zdroji pro nejkvalitnější suroviny nám umožňují nabídnout dnes jednu z nejlepších cen na trhu.

  • Výhoda provozu online - Umožňuje ušetřit náklady na zařízení, jejich údržbu a zaměstnance, které by byly potřebné pro fyzickou prodejnu, což by odráželo konečnou cenu výrobků.

  • Žádné zásoby - Získejte to, co chcete, a ne to, co máme - Vzhledem k tomu, že vyrábíme každou objednávku od nuly podle vašich preferencí a přizpůsobení, vede to k moudrému využití materiálů a ušetříme tak náklady na skladování, protože nepracujeme se skladovým zbožím. Jsme schopni nabídnout nejlepší řešení pro rozpočet, který věnujete, navíc poskytujeme možnost si zvolit druh kovu, kamene, karátu, velikosti a další možnosti.

    Pro naše zákazníky jsme vynaložili velké úsilí k zajištění nejlepších cen spolu s vysoce kvalitními výrobky. K dosažení tohoto cíle nemůžeme proto vytvořit více položek sloužících pouze pro srovnání. V případě takovéhoto nákupu má společnost GLAMIRA právo z objednávky jednu nebo více položek zrušit.

  • In-house experti - Návrháři, gemologové, odborníci na šperky identifikující materiály a jejich kvalitu (kovy a kameny), vytvářejí nové návrhy a vyrábějí společně pod jedním jménem bez dalších provozních nákladů.

Klikněte zde a dozvíte se více o našich etických zásadách sourcingu.