Nahrávám...

Obdarujte své blízké DÁRKOVOU KARTOU GLAMIRA, díky které si budou moci vytvořit svůj vlastní dárek.

1. Designy dárkové karty

2. Detaily od dárkové kartě

Vaše jméno
Vaše jméno
Vaše e-mailová adresa
Zpráva
1,00 Kč

DÁRKOVÁ KARTA GLAMIRA OBCHODNÍ PODMÍNKY

  • Svoji dárkovou kartu GLAMIRA můžete využít pouze v online obchodech GLAMIRA.
  • Dárkové karty GLAMIRA nejsou směnitelné za peníze.
  • Po zakoupení je částka strhnuta z Vaší karty. Zbývající částka na vaší Dárkové kartě GLAMIRA nemůže být směněna za peníze. Může být použita k dalším nákupům.
  • Dárkové karty GLAMIRA jsou platné po dobu jednoho roku od vydaní v online obchodech GLAMIRA.
  • Pokud potřebujete další informace, můžete nás kontaktovat na adrese servis@glamira.cz.
GLAMIRA logo uvnitř

Každý značkový prsten Glamira má uvnitř vyryto naše logo, jak je znázorněno na obrázku. Zde si vyberte, zda chcete mít Glamira logo uvnitř prstenu vyryté.

GLAMIRA logo uvnitř Bez loga S logem

Diamant

Diamanty byly obdivovanými drahokamy již od starověku. Vznikly stovky kilometrů pod zemským povrchem před více než miliardou let a jsou nejtvrdším nerostem ze všech. Diamant je také známý jako "král drahokamů a klenot králů". V Glamira je zaručeno, že diamanty jsou "bezkonfliktní".

Paraíba Turmalín

Paraiba turmalín je velmi vzácná odrůda turmalínu, která vyniká neonově modrou, zelenou a modrozelenou barvou. Laboratorně vytvořené paraiby mají stejné vlastnosti jako přirozené. Popularita tohoto báječného kamene pochází z jeho vztahu k životu, lásce a zemi díky účinkům na čakry. Profesionální brus dále přináší mimořádnou brilanci a jedinečné odstíny těchto kamenů.

Citronový Quartz

Citronový safír je považován za polodrahokam a milovníky šperků okouzluje svou svěží barvou. Nejčastěji se vyskytuje v barevné škále od světle citronové po ostře žlutou. Kámen je známý pro svou sílu a energii, která zbavuje negativních emocí, pochybností o sobě, a která zlepšuje náladu nositele a přináší mu sebevědomí.

Zultanite

Sultanit je považován za polodrahokam a je velmi oblíben pro svou jedinečnou schopnost měnit barvu. Podle zdroje světla a úhlu jeho dopadu má tento velmi vzácný polodrahokam schopnost měnit odstín. Je limetkově zelený na dením světle, a třešňově růžový nebo broskvový v tlumeném světle.

Laboratorně vytvořené diamanty

Diamanty vytvořené v laboratoři nabízejí všechny výhody přírodních diamantů bez ekologických a etických obav, které těžba často vyvolává. Proces a materiály použité při výrobě diamantů jsou zcela totožné jako u konvenčního druhu – jen jednotlivé kroky zaberou podstatně méně času. Je to zelený proces, který nahrazuje diamant, vytváří velmi silný tepelný proces a vytváří klon. Ze samotného diamantu se vyrábí bezuhlíkový diamant. Tyto diamanty jsou nyní od sebe k nerozeznání, a proto jsou všechny klasifikovány na základě 4C (brus, barva, čistota a karát) v laboratořích jako HRD a IGI.

Zelený Topaz

Zelený topaz se řadí mezi polodrahokamy a patří do skupiny Topazů, která se díky zelené barvě velmi často spojuje s věrností a láskou. Přináší vnitřnímu tělu klid, zvyšuje intelekt, pomáhá řešit problémy a získat pevné zdraví.

Zelený Safír

Zelený safír, který se počítá mezi drahokamy, má barvu, která se díky obsahu železa pohybuje od světle mátově zelené po sytě tmavě zelenou. Říká se, že tento vzácný drahokam má uklidňující účinky a že zklidňuje oči a zvyšuje důvěru v nositele.

Oranžový safír

Oranžový safír se považuje za drahokam a rozechvěje srdce každého, kdo miluje teplé oranžové tóny. Jeho barva se pohybuje od světle oranžové po výraznou červeně oranžovou, která uklidňuje srdce a mysl, zbavuje negativních myšlenek a aktivuje energii a pocit radosti.

Diamant

Diamanty byly obdivovanými drahokamy již od starověku. Vznikly stovky kilometrů pod zemským povrchem před více než miliardou let a jsou nejtvrdším nerostem ze všech. Diamant je také známý jako "král drahokamů a klenot králů". V Glamira je zaručeno, že diamanty jsou "bezkonfliktní".

Černý diamant

Černé diamanty jsou diamanty, které mají odlišnou krystalickou strukturu a jsou polykrystalické. To znamená, že je to něco jako mnoho rozbitých diamantů pohromadě. Vzhledem k tomu, že je svou strukturou prakticky čistý uhlík, je obecně nazýván jako "Carbonado". Nicméně, technicky jsou to diamanty, které jsou ještě tvrdší a vzácnější než bílé diamanty.

RŮŽOVÝ SAFÍR

Růžový safír je klasifikován jako drahokam a byl považován za extrémně vzácný, dokud nebyla na Madagaskaru v 90. letech objevena nová ložiska. Růžová se řadí mezi nejvzácnější barvy pro safír. Tyto drahokamy mají mnoho odstínů - od růžové po vivid, až po intenzivní purpurovou. Říká se, že růžové safíry představují loajalitu, důvěru a upřímnost, a proto jsou velmi populární při výběru zásnubního prstenu.

RODOLIT GRANÁT

Rodolit granát je klasifikován jako polodrahokam. Díky své atraktivní barvě se rychle stává žádoucím šperkem. Na atraktivitě mu dodává i fakt, že je často velmi čistý, bez jakýchkoliv vad nebo inkluzí. Jméno pochází z řeckého slova "rhodon", což znamená růže/růžový. V hinduismu je spojen s kořenovou čakrou a věří se, že podporuje zdravou sexuální aktivitu, pocity stability a bezpečnosti. Také podporuje úspěšné podnikání a pomáhá budovat sebevědomí.

MODRÝ TOPAZ (LONDÝNSKÁ MODŘ)

Jeden ze tří dostupných odstínů topazu - topaz londýnská modř - je určitě zvláštní a exkluzivní pro svou tmavou barvu. V tomto tmavším odstínu je topaz zbožňován těmi, kteří chtějí vše kromě obyčejného. Svým specifickým nazelenalým nádechem a tmavě šedivým podtónem je tzv. London Blue topaz ideální pro zásnubní prsteny, pokud chcete ukázat, jak mimořádná je vaše láska. Je to drahokam, který nejenže zaujme každého, ale dokonce se tvrdí, že posílí vaše komunikační schopnosti a expresivní vyjadřování.

MORGANIT

Klasifikován jako polodrahokam. Morganit je považován za přirozený, výjimečný a sofistikovaný podrahokam, který se nachází jen na několika místech po celém světě. Ironií je, že cena neodráží jeho vzácnost. Nejpřesnější popis by obsahoval slova jako vzácný, třpytivý, odolný, vynikající jas a lesk. Barva, která je přirozeně způsobena nádechem manganu, se může lišit od jasné stříbřitě růžové, broskvové a fialově růžové, což činí morganit výjimečným. Podobně jako u zeleného smaragdu je morganit symbolem božské lásky, která může být způsobena tím, že oba kameny jsou odrůdy beryl. Vynikající volba pro jedinečný zásnubní prsten nebo jako dárek pro zvláštní životní událost.

Ametyst

Je klasifikován jako polodrahokam. Ametyst je fialová transparentní odrůda minerálního křemene. Ametysty nejčastěji odvozují své krásné barvy od nečistot železa ve svých krystalických strukturách, ačkoli mohou být také barevné díky vystavením přirozeným radiacím.

Zelený turmalín

Je klasifikován jako polodrahokam. Zelený turmalín (Verdelit) je kombinací četných kovů a jednou z nejkomplexnějších krystalických struktur. Svou smaragdově zelenou barvu má díky chromu ve své structure. Údajně svému nositeli přinese štěstí, úspěch, hojnost a prosperitu.

Citrín

Je klasifikován jako polodrahokam. Citrín, odvozený od žlutého ovoce citronu, je žlutá a / nebo oranžová odrůda křemene. Jako jeden z nejpopulárnějších a cenově dostupných drahých kamenů, je spojen s úspěchem a prosperitou.

Smaragd

Je klasifikován jako drahokam. Smaragd je cenný drahý kámen;má živou a hlubokou zelenou barvu. Smaragdy patří mezi nejvzácnější klenoty a obsahují četné inkluze a povrchové oděrky a praskliny. Jako klenot Venuše symbolizuje smaragd věčné mládí a znovuzrození.

Modrý Topaz

Je klasifikován jako polodrahokam Topaz je kámen nacházející se v obrovských a bezchybných krystalech a může být rozdělen na tisíce drahých kamenů. V mnoha případech je bezbarvý nebo žlutý. S dobrou tvrdostí v kombinaci s relativní hojností a dostupnostií je nicméně topaz s přirozeně modrou barvou velmi vzácný.

Granát

Je klasifikován jako polodrahokam. Granát je kombinací několika úzce souvisejících minerálů, které mají podobné fyzikální a krystalické vlastnosti. Granáty se liší v barvách a velikostech. Nicméně nejznámější barva granátu je tmavě červená a bývá považován za kámen vášnivé oddanosti.

Rubín

Klasifikován jako drahokam. Rubín je tvrdý, odolný a vzácný, je jedním z nejžádanějších nerostů. Transparentní rubíny velkých rozměrů jsou dokonce ještě vzácnější, než diamanty. Rubín je symbolem vitality a urozenosti již po celá staletí.

Safír

Klasifikován jako drahokam. Safír je odrůda korundu a transparentní, často modrý drahokam spojený s klidem a štěstím. Spolu s rubínem je to druhý nejtvrdší nerost po diamantu.

Bílý safír

Klasifikován jako drahokam, bílý safír je druh safíru v bezbarvé formě. Safír bere svou barvu ze stopových prvků v době svého vzniku.Bílý safír tyto stopové prvky neobsahuje a tím je vzácný a jedinečný.

Ohnivý opál

Je klasifikován jako polodrahokam. Ohnivý opál je transparentní forma opálu, která obvykle nevykazuje žádnou opalescenci nebo mají jen jasně zelené záblesky. Jeho barva se pohybuje od žluté až oranžové po červenou. Prý podporuje fantazii a sny.

Křišťál

Je klasifikován jako polodrahokam. Naleziště křišťálů jsou u vyvřelých a metamorfovaných hornin. Má často barvu růžovou, nahnědlou, s nečistotami.

Růženín

Je klasifikován jako polodrahokam. Růženín je růžová odrůda křemene. Má měkké barvy, od velmi světle růžové až po středně růžovou.

Záhněda

Je klasifikován jako polodrahokam. Záhněda je hnědá kouřová odrůda křemene. Barvy se mění od světle šedohnědí až po černou.

Tanzanit

Je klasifikován jako polodrahokam. Tanzanit je modrý až fialový nerost zoisit, obsahující vanad. Tanzanit je teprve nedávno objevený drahokam a už se stal jedním z nejpopulárnějších. Údajně představuje radosti života.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Peridot

Je klasifikován jako polodrahokam. Peridoty menší než tři karáty jsou velmi časté, ale ty nad pět karátů jsou vzácné, a proto mají vyšší hodnotu.Barva jednotlivých peridot drahokamů se může lišit v odstínech zelené. Dodává svému nositeli sílu.

Akvamarín

Je klasifikován jako polodrahokam Akvamarín je světlá až modravá nebo nazelenalá odrůda berylu.. Její název mluví sám za sebe; Po celá staletí byl tento nadčasová drahokam barvy vody symbolem mládí, naděje, zdraví a věrnosti.

Růžový turmalín

Je klasifikován jako polodrahokam. Růžový turmalín je neznámější z turmalínů a má největší barevné spektrum. Z tohoto důvodu je známý jako duha všech drahých kamenů.

Zelený ametyst

Je klasifikován jako polodrahokam. Zelený ametyst je světle zelený krystal křemene. (známý jako prasiolit). Svou barvu získal buď díky sopečné činností nebo přirozenému ohřívání zemského jádra. Zelený ametyst je kámen, který podporuje intuitivní schopnosti a lásku.

Žlutý safír

Je klasifikován jako polodrahokam Žlutý safír je přirozeně se vyskytující druh safíru, což je odrůda korundu. Nízký obsah železa v korundu může za barvu žlutého safíru.Kámen je spojován s plodností a údajně přináší dobré manželství.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Onyx

Černý Onyx je druhem chalcedonu a patří mezi křišťály. Je to kámen, který drží nositele při zemi a odstraňuje vnitřní nerovnováhu a negativní energii.

Černý onyx

Černý Onyx je druhem chalcedonu a patří mezi křišťály. Je to kámen, který drží nositele při zemi a odstraňuje vnitřní nerovnováhu a negativní energii.

Hnědý diamant

Hnědé fancy barevné diamanty jsou považovány za nejoblíbenější diamanty ve své kategorii. Existují v mnoha barevných odstínech, které označujeme jako čokoládové diamanty, koňakové diamanty nebo diamanty champagne. Tyto drahokamy zaznamenávají v klenotnictví rostoucí trend. Pokud jste závislí na čokoládě a milujete luxusní šperky s drahokamy, budou pro vás hnědé diamanty to pravé.

Modrý diamant

Modré diamanty byly poprvé objeveny v Indii a na západ přivezeny v 17. století. Tyto svůdné diamanty mají celou škálu mimořádných odstínů od barvy jasné letní oblohy, moře až po ocelovou modrou. Pro klasifikaci těchto vzácných diamantů se používají názvy jako baby blue, královský (royal) modrý diamant, navy diamant nebo diamant půlnoční (midnight)

Žlutý diamant

Žluté diamanty jsou v současné době vysoce poptávané. Mohou být rovněž označované jako kanárkově žluté nebo občas jako tzv. Zimmy. Žluté diamanty se pyšní nádherným vzhledem a hodí se pro typ prstenů jako halo nebo solitaire, nicméně vynikají i v kombinaci s dalšími drahokamy právě pro svou jedinečnou kombinovatelnost. Pokud se zajímáte o žluté diamanty, máte mnoho možností si vytvořit ten pravý a jedinečný šperk.

Zelený diamant

Symbolizují přírodu, růst, harmonii, vytrvalost a plodnost - zelené diamanty jsou vysoce ceněnými a obdivovanými přírodními drahými kameny. Pro tyto fancy barevné diamanty existuje celá řada zelených odstínů. Tyto tóny mohou být od velmi světle zelené až po sytě zelenou. Výběr vždy záleží na preferencích a vkusu zákazníka. Zelené diamanty nejvíce uklidňují lidskou mysl a vyzařují silné emoce spojené s pocitem bezpečí. To je možná jeden z důvodů, proč se mnoho milovníků šperků rozhodne nejen pro prsten, ale rovněž pro náušnice nebo náhrdelník.

Růžový diamant

Nejvíce vyhledávané hned po klasických diamantech - růžové fancy barevné diamanty, které jsou oblíbeným společníkem dam, pokud jde o šperky! Zasněná barva v kombinaci s dokonalým brusem splní vaše vysněná přání. Růžové fancy diamanty evokují smysl pro luxus a romantiku a jsou velkolepými doplňky kolekce dámských šperků. Stejně jako jiné barevné fancy diamanty i ty růžové najdeme v celé škále barevných odstínů jako jsou velmi světlé, světlé, fancy light, fancy intense, fancy deep a fancy vivid.

Bílý topaz

Bílý topaz je považován za polodrahokam, silikátový minerál, který má podobné optické vlastnosti jako diamanty. Ačkoli je mén