x
 
   

Formulář pro vrácení zboží

 • Pracujeme na plný výkon a děláme maximum pro to, aby byl váš produkt doručen do odhadovaného data. Z důvodu omezení způsobených probíhající pandemií v některých případech se však čas od času mohou vyskytnout krátké zpoždění. Vážíme si vaši trpělivost a pochopení v těchto výjimečných případech.


  Prosíme vyplňte a odešlete níže uvedený formulář pro vrácení produktu. Pokud byste se chtěli dozvědět více o podmínkách vrácení před odesláním, můžete navštívit tento odkaz: https://www.glamira.cz/return-policy/

  1. Změna velikosti
  2. Rytí
  3. Žádost o opravu
  4. Zrušení
  Důvod:
  Poškozeno
  Chybějící části
  Objednal/a jsem si něco jiného
  Ostatní (do 100 znaků)
  Platební metody *
  1. Kreditní Karta
  2. Bankovní převod
  3. Paypal
  Zvolte zboží, které chcete vrátit :

  Vaše e-mailová adresa a číslo objednávky musí odpovídat našim záznamům, abyste mohli pokračovat v procesu vrácení zboží. Ujistěte se, že vaše číslo objednávky je správné a vaše e-mailová adresa je ta, kterou jste původně zadali při vytváření objednávky.

  Chcete přepravní štítek pro vrácení Vašeho produktu?
  Ano, chci přepravní štítek za 264 Kč.
  1. Zanechání produktu v servisním centru
  2. Vyzvednutí produktu kurýrem na mé adrese.
  Četl/a jsem podmínky a přijímám je.
  Neodstranil/a jsem pečeť produktu.
  Produkt jsem nepoužil/a.
  Vracím všechny doplňkové předměty (dárková krabička, certifikát, reklamní předměty atd.) v mé zpětné zásilce.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
 • Pamatujte prosím, že váš požadavek na vrácení zboží bude zpracován podle informací, které nám sdělíte online. Jakékoliv písemné poznámky na vytištěné žádosti o vráceny nebudou brány v úvahu.
 • Abychom byli schopni zajistit rychlou a efektivní politiku návratnosti, tak nemůžeme měnit vaše požadavky po odeslání formuláře. Než začnete s vyplňováním žádosti, tak si pečlivě zkontrolujte informace, které zadáváte do žádosti.
 • Proces změny velikosti a opravy může trvat 25 pracovních dnů. Pokud máte blížící se událost jako například svatbu, tak Vám doporučujeme zaslat produkt po této události. Můžete se poradit s naším týmem zákaznické podpory pokud by 60 denní lhůta uděhla před datem Vaší události.
* Povinná pole