Rychlé přispůsobení
Průvodce určování rozměrů
Průvodce určování rozměrů
 

Navrhněte si

GLAMIRA Manžetové knoflíčky Ubaldo

[i]

1

 • 375 Zlato
 • 585 Zlato
 • 750 Zlato
 • 925 Stříbro
2

8 638,00 Kč

GLAMIRA Manžetové knoflíčky Ubaldo

585 Bílé zlato / Černý onyx

4.7 | recenzí(1)

Tato cena je až o 55% nižší než v tradičních zlatnictvích.
8 638,00 Kč
vč. DPH20%
Doprava zdarma
60 denní možnost vrácení zboží

GLAMIRA Manžetové knoflíčky Ubaldo

585 Bílé zlato / Černý onyx

/
 • {{label}}:{{options}}
{{qty}} {{name}}
{{qty}} {{name}}
 •  
Položit dotaz
800 600 685800 600 685

Pondělí - Pátek 8:00 – 18:00 (Bezplatná linka)

podrobnosti

Obecné

Položka č. [i] CUFF11
Šířka [i] 2,20 mm
Jednolitý [i] Ano
Rozměry produktu Klikněte pro zobrazení
Přibližná hmotnost 6.1 Gramy

Další Nádherné Výrobky

 

 
HODNOCENÍ A RECENZE
GLAMIRA Manžetové knoflíčky Ubaldo
1 zákaznické recenze.
Průměrné hodnocení
4.7 hvězd
Reprezentativní manžetové knoflíčky
Quality
Cena
Pohodlí
PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ
4.7

Manžetové knoflíčky jsou podle mých představ. Jednoduché a vkusné. Přišly v očekávaném termínu. Za mě jen pozitivní zkušenosti.

Recenze od Pavel Marek

Zanechte komentář a podělte se o své zkušenosti!

Zákaznické fotografie
Fotografie, které jste pořídili s objednaným produktem budou zveřejněny - podělte se s námi.

PODROBNOSTI O PŘEPRAVĚ

 • Odhadovaný čas dodání:
 •  
 • Doprava zdarma prostřednictvím:
 • DHL
 •  Doprava zdarma
 •  Gravírování zdarma
 •  Dárková krabička zdarma
 •  Možnost anonymního doručení
DALŠÍ VÝHODY TOHOTO NÁKUPU:
 • 60 Day Return Policy

  60 denní záruka vrácení zboží Naším přáním je vaše spokojenost. S gravírováním nebo bez; pokud nejste spokojeni s vaší volbou, můžete vrátit zboží v původním stavu do 60 dnů.

 • 60 Day Resizing Policy

  60 denní možnost změny velikosti Skvělé věci začínají s malými detaily. GLAMIRA vám pomůže udržet tajemství a překvapení a bezplatně vám jednou změní velikost prstenu do 60 dnů od obdržení produktu.

 • Lifetime Warranty

  Doživotní záruka Stojíme za kvalitou našich šperků a poskytujeme doživotní záruku na všechny naše výrobky. Každá objednávka je zpracovávána a ošetřována našimi odborníky od první vteřiny. Vychutnejte si kvalitu profesionálního mistrovského díla a buďte si jisti, že vaše jedinečné designové šperky vydrží celý život.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  Zákaznická podpora 100% orientovaná na zákazníka Tým podpory zákazníků společnosti GLAMIRA vám rád pomůže během jednoho z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Naším posláním je vaše spokojenost. Udělejte si čas na výběr dokonalého modelu a my se postaráme o všechno ostatní.

 • Custom Made Jewellery

  Váš vlastní šperk Vaše zvláštní příležitost je pro nás nejdůležitější a chápeme, jak důležité je být na ni připraven. Věnujte svou energii výběru perfektního módního šperku a GLAMIRA ji pro vás speciálně vytvoří.
  Váš nákup bude také obsahovat bezplatnou dárkovou krabičku navrženou odborníky, protože každý malý detail je důležitý.

 • Fast Delivery

  Rychlá doprava Načasování je klíčové slovo, pokud jde o uspořádání překvapení pro nabídku k sňatku nebo pro svatební den. Společnost GLAMIRA je hrdá na to, že nabízí jednu z nejrychlejších výrobních a přepravních časových rámců na trhu.
  Nabízíme také bezplatné doručení všech objednávek. Navíc, pokud si přejete, aby vaše objednávka byla překvapením, jednoduše zvolte možnost anonymního balení a váš výrobek odešleme v obyčejném obalu bez loga GLAMIRA.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Certifikáty pravosti pro diamanty a drahé kameny Naši vlastní gemologové odborně a pečlivě prohlédnou všechny diamanty a drahokamy GLAMIRA, než jim vydají příslušný certifikát. Každá objednávka obsahuje certifikát. Pokud máte zájem o certifikované diamanty GIA (Gemological Institute of America), náš tým podpory zákazníků vám rád poradí.

 • Allergy-Free Material

  Nealergenní materiál Nejkvalitnější kovy a kameny používané v naší výrobě jsou nealergenní. Když přijde na nošení šperků, pohodlí je stejně důležité jako samotné šperky. Naším cílem je zajistit, aby vaše osobní a jedinečné designové šperky nejen dobře vypadaly, ale abyste se v nich cítili pohodlně.

 • Léta zkušeností

  Léta zkušeností Díky dlouholetému profesionálnímu přístupu a snahám o neustálé zlepšování své práce se společnost GLAMIRA rozšířila do mnoha zemí a má pobočky po celém světě. Objednávka od nás zajišťuje, že šperk bude odrážet oddanost k oboru a dlouholeté zkušenosti.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Založeno v německém Heilbronnu - dodává špičkovou kvalitu od roku 2008. Německé kořeny GLAMIRY nás odlišují od ostatních klenotníků díky dvěma hlavním klíčovým slovům: kvalitě a přesnosti. Zavedené a testované procesy v průběhu let, odbornost a disciplína nám umožňují nabídnout kvalitní služby a šperky.

 • Přímo od zdroje

  Přímo od zdroje Všechny drahokamy a šperky. Každý krok v typickém maloobchodním modelu ovlivňuje konečnou cenu výrobku. Jsme výrobce, který pokrývá všechny fáze procesu, od prvního dotyku pera na papíře, do předání výrobku kurýrovi. Tím, že se obejdeme bez prodejců, dovozců, velkoobchodů a obchodů, jsme schopni přinést našim zákazníkům velké úspory.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  Bezkonfliktní diamanty, drahokamy a drahé kovy Drahé kovy a kameny jsou po celém světě často těženy v příšerných podmínkách. Ve společnosti GLAMIRA garantujeme, že všechny diamanty, drahé kameny a kovy použité při výrobě našich šperků jsou bezkonfliktní, pocházejí z etických zdrojů a regionů, kde není použito násilí v souladu s Kimberleyským procesem.

Diamant

Diamanty byly obdivovanými drahokamy již od starověku. Vznikly stovky kilometrů pod zemským povrchem před více než miliardou let a jsou nejtvrdším nerostem ze všech. Diamant je také známý jako "král drahokamů a klenot králů". V Glamira je zaručeno, že diamanty jsou "bezkonfliktní".

Citronový Quartz

Citronový safír je považován za polodrahokam a milovníky šperků okouzluje svou svěží barvou. Nejčastěji se vyskytuje v barevné škále od světle citronové po ostře žlutou. Kámen je známý pro svou sílu a energii, která zbavuje negativních emocí, pochybností o sobě, a která zlepšuje náladu nositele a přináší mu sebevědomí.

Zultanite

Sultanit je považován za polodrahokam a je velmi oblíben pro svou jedinečnou schopnost měnit barvu. Podle zdroje světla a úhlu jeho dopadu má tento velmi vzácný polodrahokam schopnost měnit odstín. Je limetkově zelený na dením světle, a třešňově růžový nebo broskvový v tlumeném světle.

Zelený Topaz

Zelený topaz se řadí mezi polodrahokamy a patří do skupiny Topazů, která se díky zelené barvě velmi často spojuje s věrností a láskou. Přináší vnitřnímu tělu klid, zvyšuje intelekt, pomáhá řešit problémy a získat pevné zdraví.

Zelený Safír

Zelený safír, který se počítá mezi drahokamy, má barvu, která se díky obsahu železa pohybuje od světle mátově zelené po sytě tmavě zelenou. Říká se, že tento vzácný drahokam má uklidňující účinky a že zklidňuje oči a zvyšuje důvěru v nositele.

Oranžový safír

Oranžový safír se považuje za drahokam a rozechvěje srdce každého, kdo miluje teplé oranžové tóny. Jeho barva se pohybuje od světle oranžové po výraznou červeně oranžovou, která uklidňuje srdce a mysl, zbavuje negativních myšlenek a aktivuje energii a pocit radosti.

Diamant

Diamanty byly obdivovanými drahokamy již od starověku. Vznikly stovky kilometrů pod zemským povrchem před více než miliardou let a jsou nejtvrdším nerostem ze všech. Diamant je také známý jako "král drahokamů a klenot králů". V Glamira je zaručeno, že diamanty jsou "bezkonfliktní".

Černý diamant

Černé diamanty jsou diamanty, které mají odlišnou krystalickou strukturu a jsou polykrystalické. To znamená, že je to něco jako mnoho rozbitých diamantů pohromadě. Vzhledem k tomu, že je svou strukturou prakticky čistý uhlík, je obecně nazýván jako "Carbonado". Nicméně, technicky jsou to diamanty, které jsou ještě tvrdší a vzácnější než bílé diamanty.

RŮŽOVÝ SAFÍR

Růžový safír je klasifikován jako drahokam a byl považován za extrémně vzácný, dokud nebyla na Madagaskaru v 90. letech objevena nová ložiska. Růžová se řadí mezi nejvzácnější barvy pro safír. Tyto drahokamy mají mnoho odstínů - od růžové po vivid, až po intenzivní purpurovou. Říká se, že růžové safíry představují loajalitu, důvěru a upřímnost, a proto jsou velmi populární při výběru zásnubního prstenu.

RODOLIT GRANÁT

Rodolit granát je klasifikován jako polodrahokam. Díky své atraktivní barvě se rychle stává žádoucím šperkem. Na atraktivitě mu dodává i fakt, že je často velmi čistý, bez jakýchkoliv vad nebo inkluzí. Jméno pochází z řeckého slova "rhodon", což znamená růže/růžový. V hinduismu je spojen s kořenovou čakrou a věří se, že podporuje zdravou sexuální aktivitu, pocity stability a bezpečnosti. Také podporuje úspěšné podnikání a pomáhá budovat sebevědomí.

MODRÝ TOPAZ (LONDÝNSKÁ MODŘ)

Jeden ze tří dostupných odstínů topazu - topaz londýnská modř - je určitě zvláštní a exkluzivní pro svou tmavou barvu. V tomto tmavším odstínu je topaz zbožňován těmi, kteří chtějí vše kromě obyčejného. Svým specifickým nazelenalým nádechem a tmavě šedivým podtónem je tzv. London Blue topaz ideální pro zásnubní prsteny, pokud chcete ukázat, jak mimořádná je vaše láska. Je to drahokam, který nejenže zaujme každého, ale dokonce se tvrdí, že posílí vaše komunikační schopnosti a expresivní vyjadřování.

MORGANIT

Klasifikován jako polodrahokam. Morganit je považován za přirozený, výjimečný a sofistikovaný podrahokam, který se nachází jen na několika místech po celém světě. Ironií je, že cena neodráží jeho vzácnost. Nejpřesnější popis by obsahoval slova jako vzácný, třpytivý, odolný, vynikající jas a lesk. Barva, která je přirozeně způsobena nádechem manganu, se může lišit od jasné stříbřitě růžové, broskvové a fialově růžové, což činí morganit výjimečným. Podobně jako u zeleného smaragdu je morganit symbolem božské lásky, která může být způsobena tím, že oba kameny jsou odrůdy beryl. Vynikající volba pro jedinečný zásnubní prsten nebo jako dárek pro zvláštní životní událost.

Ametyst

Je klasifikován jako polodrahokam. Ametyst je fialová transparentní odrůda minerálního křemene. Ametysty nejčastěji odvozují své krásné barvy od nečistot železa ve svých krystalických strukturách, ačkoli mohou být také barevné díky vystavením přirozeným radiacím.

Zelený turmalín

Je klasifikován jako polodrahokam. Zelený turmalín (Verdelit) je kombinací četných kovů a jednou z nejkomplexnějších krystalických struktur. Svou smaragdově zelenou barvu má díky chromu ve své structure. Údajně svému nositeli přinese štěstí, úspěch, hojnost a prosperitu.

Citrín

Je klasifikován jako polodrahokam. Citrín, odvozený od žlutého ovoce citronu, je žlutá a / nebo oranžová odrůda křemene. Jako jeden z nejpopulárnějších a cenově dostupných drahých kamenů, je spojen s úspěchem a prosperitou.

Smaragd

Je klasifikován jako drahokam. Smaragd je cenný drahý kámen;má živou a hlubokou zelenou barvu. Smaragdy patří mezi nejvzácnější klenoty a obsahují četné inkluze a povrchové oděrky a praskliny. Jako klenot Venuše symbolizuje smaragd věčné mládí a znovuzrození.

Modrý Topaz

Je klasifikován jako polodrahokam Topaz je kámen nacházející se v obrovských a bezchybných krystalech a může být rozdělen na tisíce drahých kamenů. V mnoha případech je bezbarvý nebo žlutý. S dobrou tvrdostí v kombinaci s relativní hojností a dostupnostií je nicméně topaz s přirozeně modrou barvou velmi vzácný.

Granát

Je klasifikován jako polodrahokam. Granát je kombinací několika úzce souvisejících minerálů, které mají podobné fyzikální a krystalické vlastnosti. Granáty se liší v barvách a velikostech. Nicméně nejznámější barva granátu je tmavě červená a bývá považován za kámen vášnivé oddanosti.

Rubín

Klasifikován jako drahokam. Rubín je tvrdý, odolný a vzácný, je jedním z nejžádanějších nerostů. Transparentní rubíny velkých rozměrů jsou dokonce ještě vzácnější, než diamanty. Rubín je symbolem vitality a urozenosti již po celá staletí.

Safír

Klasifikován jako drahokam. Safír je odrůda korundu a transparentní, často modrý drahokam spojený s klidem a štěstím. Spolu s rubínem je to druhý nejtvrdší nerost po diamantu.

Bílý safír

Klasifikován jako drahokam, bílý safír je druh safíru v bezbarvé formě. Safír bere svou barvu ze stopových prvků v době svého vzniku.Bílý safír tyto stopové prvky neobsahuje a tím je vzácný a jedinečný.

Ohnivý opál

Je klasifikován jako polodrahokam. Ohnivý opál je transparentní forma opálu, která obvykle nevykazuje žádnou opalescenci nebo mají jen jasně zelené záblesky. Jeho barva se pohybuje od žluté až oranžové po červenou. Prý podporuje fantazii a sny.

Křišťál

Je klasifikován jako polodrahokam. Naleziště křišťálů jsou u vyvřelých a metamorfovaných hornin. Má často barvu růžovou, nahnědlou, s nečistotami.

Růženín

Je klasifikován jako polodrahokam. Růženín je růžová odrůda křemene. Má měkké barvy, od velmi světle růžové až po středně růžovou.

Záhněda

Je klasifikován jako polodrahokam. Záhněda je hnědá kouřová odrůda křemene. Barvy se mění od světle šedohnědí až po černou.

Tanzanit

Je klasifikován jako polodrahokam. Tanzanit je modrý až fialový nerost zoisit, obsahující vanad. Tanzanit je teprve nedávno objevený drahokam a už se stal jedním z nejpopulárnějších. Údajně představuje radosti života.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Swarovski

Swaroski je malý kousek křišťálu, vytvořený s hladkým povrchem a dokonalou tvrdostí pomocí vyspělé technologie. To, co jej odlišuje od ostatních je to, že díky svému brusu se podobá diamantu, když je vystaven světlu.

Peridot

Je klasifikován jako polodrahokam. Peridoty menší než tři karáty jsou velmi časté, ale ty nad pět karátů jsou vzácné, a proto mají vyšší hodnotu.Barva jednotlivých peridot drahokamů se může lišit v odstínech zelené. Dodává svému nositeli sílu.

Akvamarín

Je klasifikován jako polodrahokam Akvamarín je světlá až modravá nebo nazelenalá odrůda berylu.. Její název mluví sám za sebe; Po celá staletí byl tento nadčasová drahokam barvy vody symbolem mládí, naděje, zdraví a věrnosti.

Růžový turmalín

Je klasifikován jako polodrahokam. Růžový turmalín je neznámější z turmalínů a má největší barevné spektrum. Z tohoto důvodu je známý jako duha všech drahých kamenů.

Zelený ametyst

Je klasifikován jako polodrahokam. Zelený ametyst je světle zelený krystal křemene. (známý jako prasiolit). Svou barvu získal buď díky sopečné činností nebo přirozenému ohřívání zemského jádra. Zelený ametyst je kámen, který podporuje intuitivní schopnosti a lásku.

Žlutý safír

Je klasifikován jako polodrahokam Žlutý safír je přirozeně se vyskytující druh safíru, což je odrůda korundu. Nízký obsah železa v korundu může za barvu žlutého safíru.Kámen je spojován s plodností a údajně přináší dobré manželství.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Perla

Perla je nejstarší známý klenot a byla považována za nejcennější šperk po celá staletí. Co ji odlišuje od ostatních drahých kamenů je to, že se jedná o organickou hmotu vzniklou díky živému tvoru - ústřicím a měkkýšům. Jsou označovány jako “Slzy Masíce” a mohou se lišit v barvách; obvyklá je růžová, bílá a černá.

Onyx

Černý Onyx je druhem chalcedonu a patří mezi křišťály. Je to kámen, který drží nositele při zemi a odstraňuje vnitřní nerovnováhu a negativní energii.

Černý onyx

Černý Onyx je druhem chalcedonu a patří mezi křišťály. Je to kámen, který drží nositele při zemi a odstraňuje vnitřní nerovnováhu a negativní energii.

Hnědý diamant

Hnědé fancy barevné diamanty jsou považovány za nejoblíbenější diamanty ve své kategorii. Existují v mnoha barevných odstínech, které označujeme jako čokoládové diamanty, koňakové diamanty nebo diamanty champagne. Tyto drahokamy zaznamenávají v klenotnictví rostoucí trend. Pokud jste závislí na čokoládě a milujete luxusní šperky s drahokamy, budou pro vás hnědé diamanty to pravé.

Modrý diamant

Modré diamanty byly poprvé objeveny v Indii a na západ přivezeny v 17. století. Tyto svůdné diamanty mají celou škálu mimořádných odstínů od barvy jasné letní oblohy, moře až po ocelovou modrou. Pro klasifikaci těchto vzácných diamantů se používají názvy jako baby blue, královský (royal) modrý diamant, navy diamant nebo diamant půlnoční (midnight)

Žlutý diamant

Žluté diamanty jsou v současné době vysoce poptávané. Mohou být rovněž označované jako kanárkově žluté nebo občas jako tzv. Zimmy. Žluté diamanty se pyšní nádherným vzhledem a hodí se pro typ prstenů jako halo nebo solitaire, nicméně vynikají i v kombinaci s dalšími drahokamy právě pro svou jedinečnou kombinovatelnost. Pokud se zajímáte o žluté diamanty, máte mnoho možností si vytvořit ten pravý a jedinečný šperk.

Zelený diamant

Symbolizují přírodu, růst, harmonii, vytrvalost a plodnost - zelené diamanty jsou vysoce ceněnými a obdivovanými přírodními drahými kameny. Pro tyto fancy barevné diamanty existuje celá řada zelených odstínů. Tyto tóny mohou být od velmi světle zelené až po sytě zelenou. Výběr vždy záleží na preferencích a vkusu zákazníka. Zelené diamanty nejvíce uklidňují lidskou mysl a vyzařují silné emoce spojené s pocitem bezpečí. To je možná jeden z důvodů, proč se mnoho milovníků šperků rozhodne nejen pro prsten, ale rovněž pro náušnice nebo náhrdelník.

Růžový diamant

Nejvíce vyhledávané hned po klasických diamantech - růžové fancy barevné diamanty, které jsou oblíbeným společníkem dam, pokud jde o šperky! Zasněná barva v kombinaci s dokonalým brusem splní vaše vysněná přání. Růžové fancy diamanty evokují smysl pro luxus a romantiku a jsou velkolepými doplňky kolekce dámských šperků. Stejně jako jiné barevné fancy diamanty i ty růžové najdeme v celé škále barevných odstínů jako jsou velmi světlé, světlé, fancy light, fancy intense, fancy deep a fancy vivid.

Bílý topaz

Bílý topaz je považován za polodrahokam, silikátový minerál, který má podobné optické vlastnosti jako diamanty. Ačkoli je méně tvrdý (8 na Mohsově stupnici), je bílý topaz oslavován kvůli jeho jasnosti a průhlednosti. Název topazu pochází z řeckého slova "tapazos", což znamená "hledat". Pravděpodobně není náhoda, že bílý topaz pomáhá k duchovnímu uzdravení, přeměňuje negativní myšlenky na pozitivní tak, aby vám pomohl nalézt vaši cestu, svůj účel a poskytl vám dodatečnou energii, která je někdy potřebná. Pokud hledáte šperky s okouzlujícím kamenem, který je schopen poskytnout jasnost a čistotu rovnající se diamantům, může být tou nejlepší volbou právě bílý topaz.
Barva je v odstínech noční modrá až námořnická modrá. Světlo neprostupuje kamenem. Základní kámen pro drahé šperky.
Velmi malé inkluze viditelné pouhým okem. Very Good (AA) klasifikované safíry jsou v modrých odstínech a světlo jemně prosvítá přes drahokam.
Safíry klasifikované jako Excellent (AAA) mají velmi bohatě modrou barvu a uvnitř drahokamu jsou pouze velmi drobné inkluze. V případě, že máte zájem o vysoký lesk, je pro vás tato kvalita optimální.
Mimořádný řez, který zvyšuje lesk a umocňuje barvu safíru. Tento lesk je oslnivý jak na denním světle, tak při umělém osvětlení. Hlavní těžba je v oblasti Cejlon, tóny jsou velmi hluboké až ostře modré.
Odstín je ve středně zelených barvách, světlo neprostupuje drahokamem. Základní kámen pro drahé šperky.
Malé množství inkluzí, které jsou viditelné pouhým okem. Very Good (AA) klasifikované smaragdy mají středně zelenou barvu a mají velmi malou prostupnost světla.
Smaragdy klasifikované jako Excellent (AAA) mají velmi bohatě zelenou barvu a uvnitř drahokamu jsou pouze velmi drobné inkluze. V případě, že máte zájem o vysoký lesk, je pro vás tato kvalita optimální.
Mimořádný řez, který zvyšuje lesk a umocňuje barvu smaragdu. Tento lesk je oslnivý jak na denním světle, tak při umělém osvětlení. AAAA klasifikované smaragdy jsou v tuto chvíli svou kvalitou nepřekonatelné.
Odstín je v tmavě červené barvě, světlo neprostupuje drahokamem. Základní kámen pro drahé šperky.
Malé množství inkluzí, které jsou viditelné pouhým okem. Very Good (AA) klasifikované rubíny mají středně červeno růžovou barvu a mají malou prostupnost světla.
Rubíny klasifikované jako Excellent (AAA) mají středně červenou barvu a uvnitř drahokamu jsou pouze velmi drobné inkluze. V případě, že máte zájem o vysoký lesk, je pro vás tato kvalita optimální.
Mimořádný řez, který zvyšuje lesk a umocňuje barvu rubínu. Tento lesk je oslnivý jak na denním světle, tak při umělém osvětlení.
Tyto žluté diamanty mají obvykle světlý barevný tón a nízkou intenzitu. Jsou tak minimálním požadavkem pro použití ve šperkařství.
S jeho živější barvou jde jistě o upřednostňovanější žlutý diamant. Tyto žluté diamanty mají středně intenzivní barvu a lehčí tmavší odstín.
Tyto diamanty jsou rozhodně nejoblíbenější volbou, pokud jde o žluté diamanty. Tyto diamanty mají intenzivní žlutou barvu a velmi se hodí pro jemné šperky.
Tyto žluté diamanty mají nejintenzivnější a nejživější barvy a jsou velmi vzácné, proto jsou vhodné pro vaše nejlepší šperky.
Tyto modré diamanty mají obvykle světlý barevný tón a nízkou intenzitu. Jsou tak minimálním požadavkem pro použití ve šperkařství.
Tyto diamanty jsou rozhodně nejoblíbenější volbou, pokud jde o modré diamanty. Mají intenzivní modrou barvu a velmi se hodí pro jemné šperky.
Tyto modré diamanty mají nejintenzivnější a nejživější barvy a jsou velmi vzácné, proto jsou vhodné pro vaše nejlepší šperky.
S jeho živější barvou jde jistě o upřednostňovanější růžový diamant. Tyto růžové diamanty mají středně intenzivní barvu a lehčí tmavší odstín.
Tyto diamanty jsou rozhodně nejoblíbenější volbou, pokud jde o růžové diamanty. Mají intenzivní růžovou barvu a velmi se hodí pro jemné šperky.
Tyto růžové diamanty mají nejintenzivnější a nejživější barvy a jsou velmi vzácné, proto jsou vhodné pro vaše nejlepší šperky.
Tyto zelené diamanty mají obvykle světlý barevný tón a nízkou intenzitu. Jsou tak minimálním požadavkem pro použití ve šperkařství.
S jeho živější barvou jde jistě o upřednostňovanější zelený diamant. Tyto zelené diamanty mají středně intenzivní barvu a lehčí tmavší odstín.
Tyto diamanty jsou rozhodně nejoblíbenější volbou, pokud jde o zelené diamanty. Mají intenzivní zelenou barvu a velmi se hodí pro jemné šperky.
Tyto zelené diamanty mají nejintenzivnější a nejživější barvy a jsou velmi vzácné, proto jsou vhodné pro vaše nejlepší šperky.
Tyto hnědé diamanty mají obvykle světlý barevný tón a nízkou intenzitu. Jsou tak minimálním požadavkem pro použití ve šperkařství.
S jeho živější barvou jde jistě o upřednostňovanější hnědý diamant. Tyto hnědé diamanty mají středně intenzivní barvu a lehčí tmavší odstín.
Tyto diamanty jsou rozhodně nejoblíbenější volbou, pokud jde o hnědé diamanty. Mají intenzivní hnědou barvu a velmi se hodí pro jemné šperky.
Tyto hnědé diamanty mají nejintenzivnější a nejživější barvy a jsou velmi vzácné, proto jsou vhodné pro vaše nejlepší šperky.
Good (A) klasifikovaný Ametystové má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Ametystové má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ametystové je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Ametystové.
Heirloom (AAAA) Ametystové drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Citrínové má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Citrínové má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Citrínové je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Citrínové.
Heirloom (AAAA) Citrínové drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Granátové má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Granátové má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Granátové je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Granátové.
Heirloom (AAAA) Granátové drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Modrý topaz má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Modrý topaz má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Modrý topaz je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Modrý topaz.
Heirloom (AAAA) Modrý topaz drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Peridot má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Peridot má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Peridot je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Peridot.
Heirloom (AAAA) Peridot drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Akvamarín má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Akvamarín má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Akvamarín je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Akvamarín.
Heirloom (AAAA) Akvamarín drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Ohnivý opál má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Ohnivý opál má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ohnivý opál je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Ohnivý opál.
Heirloom (AAAA) Ohnivý opál drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Green Ametyst má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Green Ametyst má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Green Ametyst je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Green Ametyst.
Heirloom (AAAA) Green Ametyst drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Zelený turmalín má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Zelený turmalín má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Zelený turmalín je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Zelený turmalín.
Heirloom (AAAA) Zelený turmalín drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný růžový Tourmaline má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" růžový Tourmaline má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) růžový Tourmaline je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o růžový Tourmaline.
Heirloom (AAAA) růžový Tourmaline drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Růženín má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Růženín má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Růženín je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Růženín.
Heirloom (AAAA) Růženín drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Tanzanit má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Tanzanit má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Tanzanit je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Tanzanit.
Heirloom (AAAA) Tanzanit drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Záhněda má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Záhněda má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Záhněda je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Záhněda.
Heirloom (AAAA) Záhněda drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Morganit má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Morganit má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Morganit je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Morganit.
Heirloom (AAAA) Morganit drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Rodolit Granát má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Rodolit Granát má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Rodolit Granát je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Rodolit Granát.
Heirloom (AAAA) Rodolit Granát drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Good (A) klasifikovaný Tsavorit má malé inkluze. Světlo neproniká skrze drahokam. Vstupní úroveň pro jemné šperky.
Některé malé inkluze jsou viditelné pouhým okem. "Very good (AA)" Tsavorit má barevný odstín, díky kterému světlo proniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Tsavorit je vysoce kvalitní drahokam a lze jej nalézt u světoznámých klenotníků. Nejvhodnější volba, pokud jde o Tsavorit.
Heirloom (AAAA) Tsavorit drahokam byl používán v královských rodinách. Tyto drahokamy mají nejvyšší čistotu, jsou bezchybné a mají nejbohatší barvy.
Drobné inkluze a světlá barva drahokamu. Světlo neproniká skrze drahokam.
Inkluze nebo malé vnitřní krystaly jsou jen slabě viditelné při pečlivé kontrole, ale nejedná se o závažné vnitřní vady.
Vysoce kvalitní drahokam, který najdeme jen v nejlepších světových klenotnictvích. Kámen má pouze velmi malé inkluze, které nejsou vidět pouhým okem.
Nejvyšší kvalita pro tento drahokam. Bezchybný a s dokonalým řezem. Inkluze nejsou viditelné ani při 10 násobném zvětšení.
Drobné inkluze a světlá barva drahokamu. Světlo neproniká skrze drahokam.
Inkluze nebo malé vnitřní krystaly jsou jen slabě viditelné při pečlivé kontrole, ale nejedná se o závažné vnitřní vady.
Vysoce kvalitní drahokam, který najdeme jen v nejlepších světových klenotnictvích. Kámen má pouze velmi malé inkluze, které nejsou vidět pouhým okem.
Nejvyšší kvalita pro tento drahokam. Bezchybný a s dokonalým řezem. Inkluze nejsou viditelné ani při 10 násobném zvětšení.
Drobné inkluze a světlá barva drahokamu. Světlo neproniká skrze drahokam.
Inkluze nebo malé vnitřní krystaly jsou jen slabě viditelné při pečlivé kontrole, ale nejedná se o závažné vnitřní vady.
Vysoce kvalitní drahokam, který najdeme jen v nejlepších světových klenotnictvích. Kámen má pouze velmi malé inkluze, které nejsou vidět pouhým okem.
Nejvyšší kvalita pro tento drahokam. Bezchybný a s dokonalým řezem. Inkluze nejsou viditelné ani při 10 násobném zvětšení.
Swarovski zelený zirkon: Má stejné vlastnosti jako zelený kubický zirkon. Rozdíl je pouze v tom, že Swarovski je celosvětově známá značka pro syntetické kameny.
Zelený kubický zirkon: Zelený kubický zirkon se často používá jako náhrada za smaragd. Jde však narozdíl od přírodního smaragdu o syntetický kámen. Smaragd je dodáván oproti zelenému kubickému zirkonu v mnoha tvarech a kvalitě.
Swarovski zirkon: Má stejné vlastnosti jako čirý kubický zirkon - bezbarvý a jasný. Rozdíl od kubického zirkonu je pouze v tom, že Swarovski je celosvětově známá značka pro syntetické kameny.
Kubický zirkon: Kubický zirkon je umělý materiál používaný ve šperkařství jako cenově dostupná alternativa diamantu pro jeho trvanlivost a lesk. Tento umělý kámen může být čirý a bezbarvý, stejně tak jej naleznete v různých barvách a tvarech.
Swarovski tmavě modrý zirkon:Má stejné vlastnosti jako modrý kubický zirkon. Rozdíl je pouze v tom, že Swarovski je celosvětově známá značka pro syntetické kameny.
Tmavě modrý kubický zirkon: Modrý kubický zirkon se často používá jako náhrada za safír. Jde však narozdíl od přírodního safíru o syntetický kámen. Safír je dodáván oproti modrému kubickému zirkonu v mnoha tvarech a kvalitě.
Swarovski červený zirkon: Má stejné vlastnosti jako červený kubický zirkon. Rozdíl je pouze v tom, že Swarovski je celosvětově známá značka pro syntetické kameny.
Červený kubický zirkon: Červený kubický zirkon se často používá jako náhrada za rubín. Jde však narozdíl od přírodního rubínu o syntetický kámen. Rubín je dodáván oproti červenému kubickému zirkonu v mnoha tvarech a kvalitě.
Diamanty obsahuji inkluze, které jsou viditelné přes 10x zvětšení a jednoduše viditelné pouhým okem.
SI diamanty mají nepatrné inkluze, které jsou patrné pod 10x zvětšením a často viditelné pouhým okem.
Diamanty s touto jasností obsahují jen velmi nepatrné drobné inkluze, které lze vidět při 10x zvětšení a nejsou znatelné pouhým okem.
Kameny tohoto stupně čirosti mohou mít jen velmi malé kazy, které lze spatřit pouze pod 10x zvětšujícím mikroskopem. Kazy nelze vidět pouhým okem.
VS diamanty jsou známé, že mají velmi nepatrné inkluze, které nejsou viditelné pouhým okem a mohou být viděny pouze zvětšením.
Diamanty s VVS čirostí obsahují velmi nepatrné inkluze, které jsou extrémně obtížné detekovat pod 10x zvětšením. Tyto inkluze nejsou viditelné pouhým okem.
"Malé až velmi malé inkluze", které nejsou viditelné pouhým okem a je možné je spatřit pouze při několikanásobném zvětšení.
Obsahují "velmi, velmi malé inkluze" a je známo, že se řadí mezi nejvyšší stupně hned za "vnitřně bezchybné".
Přírodní, úžasně zbarvený rubín, který nebyl podroben procesu tepelného zpracování. Tento typ rubínu má špičkovou kvalitu s drobnými inkluzemi, které mohou být viditelné pouhým okem.
Přírodní rubín s vysoce intenzivním zbarvením, který nebyl podroben procesu tepelného zpracování. Tento rubín je uznáván jako nejvíce ceněný.
Přírodní, tmavě modrý zafír, který nebyl podroben procesu tepelného zpracování. Tento typ safíru má špičkovou kvalitu s drobnými inkluzemi, které mohou být viditelné pouhým okem.
Přírodní safír s vysoce intenzivním zbarvením, který nebyl podroben tepelnému zpracování.Tento safír je uznáván jako nejvíce ceněný.
Přírodní, živě zbarvený smaragd, který nebyl podroben procesu tepelného zpracování. Tento typ smaragdu má špičkovou kvalitu s drobnými inkluzemi, které mohou být viditelné pouhým okem.
Přírodní smaragd s vysoce intenzivním zbarvením, který nebyl podroben tepelnému zpracování. Tento smaragd je uznáván jako nejvíce ceněný.

Smaragd (vytvořený v laboratoři)

Smaragdy které jsou vytvářeny v laboratoři jsou různých barev a také bez skvrn. Jsou ztělesněním dokonalosti. Smaragdy vytvořené v laboratoři mají stejné astrologické vlastnosti jako přírodní, takže mohou být účinné pro vaše tělo i duši. Je to vynikající volba pro ty, kteří hledají dokonalost ve svých kamenech.

Safír (vytvořený v laboratoři)

Safír vytvářen v laboratoři s tmavomodrými tóny má stejné fyzikální, chemické a optické vlastnosti jako přírodní safír. Díky své třpytivé kráse je v laboratoři vytvořen safír vynikající volbou pro ty, kteří chtějí mít ve svých kamenech vizuální dokonalost.

Rubíny (vytvořené v laboratoři)

Rubíny vytvořené v laboratoři svou dokonalostí a jemností jsou stejně nádherné jako přírodní. Kromě fascinující krásy je v laboratoři vytvořen rubín symbolem síly a radosti ze života. Rubíny vytvořené v laboratoři mají stejné fyzikální, optické a chemické vlastnosti jako přírodní rubíny a budou skvělou alternativou pro ty, kteří milují rubín.

Rubelit (vytvořený v laboratoři)

Rubelit, také známý jako růžový turmalín, má svůj název podle latinského slova "rubellus", což znamená "načervenalé". Věří se, že díky své úchvatné kombinaci růžové a červené přináší uživateli životní energii. Pro ty, kteří jsou zmateni výběrem mezi přírodními a originálními, rubelity vytvořené v laboratoři mají stejné vlastnosti jako ty přírodní.

Moissanit (vytvořený v laboratoři)

Moissanit, který vypadá jako diamant s průhledným a lesklým povrchem, je minerální formou karbidu křemíku a je dalším typem kamenů vytvářených v laboratoři. Moissanit, který je stejně odolný jako diamant, je vynikající alternativou při výběru zásnubních prstenů.

Modrý zirkon

Protože jeho původem je Kambodža, barva modrého zirkonu, také známá jako kambodžský modrý zirkon, má blíže k nebeské modré nebo pastelově modré. Přírodní modrý zirkon, který vypadá jako diamant a sdílí podobný název (zikrón) s kubickým zirkonem, by se neměl zaměňovat se syntetickým kubickým zirkonem. Jako člen odrůdy zirkonů, se předpokládá, že modrý zirkon má výrazný vliv na lidské tělo. Věří se, že modrý zirkon, zrelaxuje a vyčistí mysl svého uživatele.

Hnědý zirkon

Dalším členem odrůdy zirkonů je hnědý zirkon, který je tanzánskeho původu. Přírodní hnědý zirkon, který vypadá podobně jako diamant a sdílí podobný název (zikrón) s kubickým zirkonem, by se neměl zaměňovat se syntetickým kubickým zirkonem. Předpokládá se, že hnědý zirkon má pozitivní vliv na lidské tělo, protože je přírodním kamenem jako ostatní odrůdy zirkonů. Díky svým léčivým účinkům se předpokládá, že hnědý zirkon zmírňuje fyzické bolesti. Může to být skvělá volba pro ty, kteří chtějí cítit léčivou sílu Matky Země.

Bílý zirkon

Původem z Tanzanie a Nigérie je bílý průhledný přírodní kámen s diamantovým vzhledem. Neměl by se zaměňovat s kubickým zirkonem, protože bílý zirkon je přírodní kámen, zatímco kubický zirkon je syntetický. Díky dvojitému lomu má bílý zirkon úžasnou vizuální kvalitu. Bude to skvělá alternativa diamantu, pokud hledáte stejný vzhled s jinou volbou.

Kunzit

Vzhledem k barevnou škálu od jemné pastelově růžové po intenzivní fialovou je kunzit neznámá, ale vzácná krása. Kunzit se často vyskytuje ve větších velikostech a je monoklinický. Jeho krystaly se obvykle mění na tvar čepele. Ačkoliv kunzit není znám většině lidí, vyznání osoba jako vévodkyně z Gloucesteru, se ráda zdobí kunzitom.

Černý Opál

Černý opál je považován za nejvzácnější formu opálu a má různé odstíny barev, od černé až po tmavě šedou. To co dělá tento kámen jedinečným, je množství odstínů, které jsou v kameni viditelné. Černý opál může odrážet lesklé červené, oranžové nebo zelené odstíny.

Neptun Garden Topas

Neptun garden topas, pojmenovaný podle harmonické barevné palety na povrchu Neptuna, vás uchvátí mimozemským kouzlem. Pro zlepšení barvy a kvality se na neptun garden topas nanáší vrstva látky. Jako člen odrůdy topasová kamenů, má tento kámen díky své energii relaxační vlastnosti. Pro ty, kteří věří v sílu kamene, kámen uklidní vaše nervy a ochrání před nemocemi.

Mercure Topas

Díky svým průhledným stranám kamene odráží mercure topas světlo, které vytváří efekt polární záře. Stejně jako když Slunce odráží své světlo na planetu Merkur a planeta se zabarví modře, tak i kámen mercure topas vám odhalí jeho oslnivé barvy pod slunečním světlem. Tento výsledek se dosahuje procesem vrstvením nazývaným fyzikální vylučování pár, což vede k světelnému efektu.

Mystic Topas

Mystický topas je stejně mystický jako jeho název. Je to ráj barev s duhovou žárem. Díky procesu vrstvení se jeho barva zesiluje a nabývá konečnou podobu. Tento kámen, který odráží negativní pocity a odrazuje zlé duchy, zklidňuje svého nositele. Mystický topas, je křišťálově čistým kamenem bez nedokonalostí. Pro pronikavou verzi duhy je pro vás tento kámen skvělou volbou.

Růžový topas

Růžový topas jako jedna z nejvzácnějších verzí topasu svou jemnou krásou roztaje srdce milovníkům růžové barvy. Díky procesu vrstvení se jeho barva zesiluje a nabývá konečnou podobu. Oživuje energii svého vlastníka. Věří se, že díky božské ochraně sluncem vás tento kámen očistí od negativní energie. Jelikož růžový topas zlepšuje kreativní myšlení, může být skvělou volbou pro designéry nebo umělce. Když se zadíváte dovnitř, budete cítit teplo jeho barev.

Opál

Opál vás uchvátí jeho lesklou krásou. Nejběžnější typ Opálu je v bílé barvě. Stejně jako jiné opálové kameny se předpokládá, že má vysokou energii a mimořádný vliv na tělo. Předpokládá se, že Opál mění negativní energii na pozitivní a čistí mysl uživatele.

Sultanit

Sultanit, který se klasifikuje jako polodrahokam, se v poslední době stal velice populárním. V závislosti na zdroji světla se mohou jeho barvy měnit ze šampaňského odstínu na broskvové. Díky vysokému indexu lomu světla jste mohli celou škálu těchto barev vidět i při slabém osvětlení. Obvykle se vyrábí ve vyšších karátech, aby se tato úžasná změna barvy projevila.

Tsavorit

Tsavorit, člen odrůdy granátu, se díky své vzácnosti stal jedním z nejoblíbenějších drahých kamenů. Může vám připomenout smaragd kvůli jeho úchvatné zelené barvě. Tsavorit, který získává zelenou barvu z chemické struktury obsahující chrom nebo vanad, je pastva pro oči. Předpokládá se, že Tsavorite uzdravuje emocionální traumata nebo nemoci svého uživatele.

Černý safír

Černý safír je jeden z druhou korundový minerálu. Díky své tmavé černé barvě zachovává své tmavé odstíny, zatímco některé při vystavení slunečnímu světlu mohou také odhalit metalické odstíny. Černý safír, vyráběný hlavně v Austrálii, může být skvělou alternativou pro milovníky černé barvy. Věří se, že černý safír zklidňuje nositele v chaotické situaci a sloužil jako ochranný štít proti šikaně.

375 Červené bílé zato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Bílé žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Žluté bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Systém, který se používá pro označení množství zlata, můžete nalézt v položce:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitinu kovu nebo kovů, obvykle stříbro, měď, zinek, platina nebo paladium, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Bílé žluté červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Žluté bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Systém, který se používá pro označení množství zlata, můžete nalézt v položce:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitinu kovu nebo kovů, obvykle stříbro, měď, zinek, platina nebo paladium, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Červené bile žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

375 Červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
375 zlato – 9Kt zlato obsahuje 9 částí zlata a 15 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 37,5% zlato.

585 Červené bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Bílé žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Žluté bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Systém, který se používá pro označení množství zlata, můžete nalézt v položce:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbro, měď, zinek, platina nebo paladium, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Bílé žluté červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Žluté bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Červené bílé žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

585 Červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
585 zlato – 14Kt zlato obsahuje 14 částí zlata a 10 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 58,5% zlato.

750 Červené bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Bílé žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Žluté bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Bílé žluté červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Žluté bílé červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Červené bílé žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Bílé zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Žluté zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

750 Červené zlato

Označení 18Kt, 14Kt nebo 9Kt značí, kolik se ve směsi nachází čistého zlata. 24Kt zlato je známé jako 100% čisté zlato. Označení množství zlata můžete nalézt v názvu položky následujícím způsobem:
750 zlato – 18Kt zlato obsahuje 19 částí zlata a 6 částí jiné slitiny kovu nebo kovů, obvykle stříbra, mědi, zinku, platiny nebo paladia, tudíž se jedná o 75% zlato.

925 Stříbro

Stříbro je drahý kov, a podobně jako zlato, moc měkký na to, aby se používal v čisté formě. Aby bylo stříbro dostatečně odolné pro použití ve špercích, čisté stříbro, které má 0.999 jemnost (99,9 %) se obvykle používá ve slitinách s malým množstvím mědi nebo ostatních kovů (7,5 %). Měď a jiné kovy jsou přidány do stříbra, aby zvětšily jeho pevnost a vytváří tak prvotřídní 0,925 (92,5%) stříbro. Přípustné označení kvality pro prvotřídní stříbro je prvotřídní stříbro, “ster” a 925.

950 Platina

Platina, která se považuje za jeden z nejčistších a nejdražších kovů, které se v současné době používají pro šperky, se stala synonymem luxusu a dlouhověkosti. Díky své tvrdosti a odolnosti se platina často míchá s jinými kovy, aby se stala více poddajnou. Nejčastěji se jedná o měď, paladium, rhodium, iridium a titan. Platina, která je 4x tvrdší než zlato, je známá díky své výdrži, odolnosti proti poškození a obnošenosti a tíze. Kousky označené 950 čistostí jsou směsí 95 % platiny a 5 % slitinových kovů (obvykle ruthenium, měď, kobalt, iridium, rhodium nebo paladium). Pouze kovy, které jsou označeny 950 čistostí, jsou považovány za prvotřídní platinu.

950 Paladium

950 slitiny paladia se používají pro šperky, které obsahují 95 % paladia a okolo 5 % ruthenia, přičemž obsahují stopové množství dalších kovů. 950 paladium nevyžaduji pokovení rhodiem a má žádoucí vlastnosti a možnosti tvarování, jako platina.

500 Palladium

Palladium spadá do platinové skupiny kovů a sdílí stejné chemické vlastnosti s platinou, ale je měkčí a cenově přijatelnější. Může být použito při bělení ve výrobě bílého zlata. Barvu má přirozenou, lesklou a stříbřitou - bílou barvu není třeba pokovovat.
500 Palladium obsahuje 50% palladia a další část se skládá z jiných prvků. Tyto zbývající kovové slitiny jsou obvykle stříbro a zinek.

600 Platina

Platina je považována za nejvzácnější drahý kov na světě a jen velmi výjimečně ji lze najít v její čisté podobě. Většinou se skládá z dalších prvků. Platina není v konečném důsledku cenná jen pro svou krásu a dlouhou životnost, ale rovněž proto, že je v rámci planety velmi těžko lokalizovatelná. Věděli jste například, že na výrobu 1 unce platiny musí být vytěženo 10 tun železné rudy?
600 Platina obsahuje 60% čisté platiny, zatímco zbývající část tvoří jiné prvky.
V GLAMIŘE máme k dispozici kovy, které užíváme při výrobě, od nejdůvěryhodnějších dodavatelů a zpracováváme je s velkou péčí. Zákaznící do nás vkládají důvěru, je proto naší prioritou nabídnout jim vynikající kvalitu všech šperků, které nabízíme.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

950 platina & zlato

950 Platinové šperky obsahují 95% platiny. Platina je hypoalergenní kov a díky své odolné a nerezové struktuře umožňuje dlouhé použití. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 950 platina & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.

925 stříbro & zlato

925 stříbro, také nazývané „Sterling Silver“, se skládá ze 92,5% stříbra. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata a slitiny různých kovů potřebné ke zpracování. 925 stříbro & zlato umožňuje použití obou kovů společně na stejném šperku. Množství zlata závisí na zlatém karátu, který vyberete.
Tento produkt není pokovený rhodiem a nebyl zpracován. Jeho přirozený vzhled je zachován.